bugün

orjinali; "17 şubat 2007 genç winningçiler kapışıyor zirvesi" olan başlıktır. *

uzun zamandır gerçekleştirilesi bir olaydı.
sadece erkeklere açık ve hırs dolu bir zirve olacaktır.

ayrıntılar için "ortam" butonunu kullanabilirsiniz.
her türlü gamepad kar$ısında yerimi alacağım zirvedir. takımlarım ac milan ve internazionale fc.
(bkz: ter gormek istiyorum)
(bkz: kan gormek istiyorum)*
Turnuvanın yapılacağı yerin sahibinin hırstan kırılan play stationların parasını alıcağı zirvedir.
beklediğim fırsattır, diğer yazarları ağlatacağım zirvedir.
aşırı iddialıyım.
(bkz: hepinizi donumda sallarım olum)
sadece erkeklere açık zirveymiş. o yüzden vekilim olarak birini göndereceğim bol bol videoda eqin ' in yenildiğini görerek çığlıklar atıp sevineceğim zirve.
(bkz: o günleri görüp erimek)
(bkz: sizin gittiğiniz o yolların asfaltını ben döktüm gençler)

sampiyonluk kupasını kaldırmaya geleceğim zirvedir...
katılabilme imkanım olsaydı ahmet cakar ın deyimiyle tecavüz gibi zirve olacagına inandıgım zirvedir. katılacak yazarlar orada olamayacagım için şimdiden şükretmeye baslayabilir.
(bkz: bu konuda mütevazi olamam)
şimdiden "benim kazanacağım turnuva" diyen kellelerin çoğalmasıyla, mutlak suretle hırslı geçmesi beklenen zirve. bi tane şampiyon çıkacak gençler, o da belli. * *
antrenmanlara başlamak gerek zirvesi.
renovatio'nun ac milan'ının kazanacağı söylenen turnuvadır. geride katı italyan savunması ve ileride formda bir kaka'nın madara edemeyeceği takım yoktur.
uzun yollardan gelmek pahasına da olsa gidilesi zirvedir.
(bkz: sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz)
büyük ihtimal diyerek adımı yazdırdıgım zirvedir. bazı kaynaklara göre zirve icin adı gecen we 10 yüzünden genc pes ciler rahatsızmış.
şimdi bu başlıkta yazılanları görüp gülenlerin zirveden sonra bu başlığı gördükçe ağlamasına sebep olmama vesile olacak zirvedir.
bütünlemelere kalmassam katılacam ulan dediğim zirvedir.
barcelona' yı alanın rakiplerini geride bırakacağı zirvedir. *
katılıp kendimi göstermek istediğim, yine de üşendiğim organizasyondur.
fakir ama gururlu takımlarla golyatlari tarumar edecegim zirvedir.
katılacağım, katılmaktan mutluluk duyacağım zirve.
pazar gunu olsa katılıp herkesi darmadağın edeceğim turnuva.eqin' de bunun farkında... * *
pazara alınmasını istediğim ve we8 den bu yana oynamadığım için, katılabilirsem averaj takımı olabilceğim zirvedir***

edit: halen ayın 18 ine alınmamıştır. **
karşıyakamızın istanbulspor la yapacagı mac için istanbul a gitme durumum olursa katılacagım, ayrıca turnuva başlamadan önce turnuvada şampiyonluk hedefleyenlere makul bir ücrete özel ders verebileceğim zirvedir. özel ders verdiğim yazar benimle final oynama şansını kazanacaktır.*
kendi açımdan cumartesi veya pazar günü olması farketmeyecek zirvemsi.
diğer katılımcıların isteklerine göre, zamanı bir gün ileriye alabilecek kadar anlayışlı bir organizatöre de sahip zirve.

(bkz: her bi boku kendine bağlamak)
(bkz: iticilikte son nokta)

ayrıca başlığın biraz hareketlenmesi adına;

(bkz: şampiyona selam edin) *
güncel Önemli Başlıklar