bugün

alnına, ters "u" harfi şekli veren saç modelidir. o nasıl bir şekildir anlayan varsa bana bir söyleyiversin.
(bkz: eşek tıraşı)
(bkz: genç berberler rahatsız)
(bkz: okul traşı)
lüle lüle olmasını istediğimiz saçlardır. tahayyül bile edemiyorum o ayrı.
saç demeye bin şahit bulup aynı anda onay almak gerektiren saç modeli, başının ön orta tarafındaki gülüyle hayatta adam olmaz o saç dedirtmektedir.

yok böyle bir saç.
(bkz: esek tirasi)
(bkz: alabros)
kurt adamlikla, normal olmak arasinda kararsiz kalmis bunyenin; "yaa surekli kurt adam olmak saglikli olmaz haci, ee normal da olamiyoruz bari arada bir yer bulayim" seklinde bir cozum bulmasi sonucu ortaya cikan sac* modelidir.

(bkz: sabri nin berberi dusunmesi)
(bkz: berberin kara kara sabriyi dusunmesi)
(bkz: insan evladinin alnindan sac cikar mi hafiz)
http://resimler.haberler....le-yollarini-ayirdi_o.jpg
şutlarıyla aynı güzelliktedir.
bosna hersek karşılaşmasında kendini aşan futbolcumuzun saçıdır. açıkçası 2 senedir, fazla dikkatimi çekmemişti sabri. kayserispor'a attığı harika golü biliyorum. haziran ayından beri uludağ sözlük'teyim ve kendisi hakkında yazılanlar gerçekten eğlenceli şeyler. bir beşiktaş'lı olarak, sabri'nin oyun açısından ibrahim üzülmez kadar kötü olmadığını söyleyebilirim. gelelim saçına. hiç dikkat etmemiştim, sözlük'te okuduktan sonra, bosna maçında kamera yaklaştığında dikkat ettim. ulan hakikaten saçı bir acayip adamın. hani suda ıslanmayan saçlar var, onlara benziyor.
kendinden kahküllüdür. muhtemelen yakında samara'yı geçecek, maçlara koridordan değil de kuyudan çıkmaya başlayacak.
dünyada eşi benzeri olmayan saç modelidir. esasen modelde değildir. alnının 3 te 2 sinde saç çıkmış tam ortada ise 3 te 1 lik kısımı boş kalmıştır.
dünyada eşi benzeri olmayan saç modeli olmasına limon suyu sayesinde kavuştuğu iddaa edilen saçtır.
(#4690055).
(bkz: genç sabri saçı)
(bkz: ibrahim erkal sacı)
(bkz: edip akbayram sacı)
(bkz: sabri sarıoğlu ile dağlar taşlar)
http://www.tff.org/Resour.../Sabri-Sar%C4%B1ogluB.jpg
kısacık kıl yumağını ortadan ayırmaya çalışınca daha da bir ilginç olan saçtır. ne ilginci lan hatta bildiğin komik.
berber salonlarında ekstra tarifeye giren stil.
güncel Önemli Başlıklar