bugün

beyaz gömlek, mavi lens ve sarı saç boyası satışlarında patlama.
bu akşamki gs_bjk maçında mazotun 1 ytl olacağı müjdesini vermiştir bize.
uzanlar eksi güçlerine kavuşur. cem uzan kardeşleri iel birlikte ulkeyi karış karış böler satar. sonra o da katara kaçar. bizde internet yerine dumanla haberleşiriz.
gerçektende herşey olabilir ne olacağı belli değil korktum çok korktum lan ben.
dediklerinin 10'da 1'ini yapsa ülke cennet olur lan diyerek düşünmeye çalıştığım ütopya . yine düşünüyorum da herhalde şimdikinden daha büyük bir tehlike de olmazdık.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
(bkz: sozlukteki genç partililer)
butun soz verilen olaylar yalan olunca, "sen vatan hainisin, ben ataturkcuyum, o geri, su amarikanci, bu ustumuze komplo oynuyor..." gibi basin bombalari insanimizin ustune atilir; ardindan kimse sozleri hatirlamaz, kavgaya tutusur; oyle devam eder...
cem uzan vaatlerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği gözler önüne serilecektir.
(bkz: öss)
şimdikinden pek farkı olamaz.kılavuz ve karga olayı yani...
gençlerin önünün kapanmasının kuvvet ve muhtamel olması.
değişen bir şey olmayacaktır, çünkü çark yine aynı çarktır. yine köşeyi dönenler, yine yetimin malını yiyenler, yine usulsüzlükler yapanlar yine ezilenler olacaktır.
(bkz: genç parti ne lan)
(bkz: felaket)
hortumculara gün doğabilir.
cem uzan'ın ultra zeki bir adam olduğu kör gözlerin bile görebileceği bir gerçektir. kendileri battı numarasına yatıp motoroloya olan borçlarını devlete ödetmiştir ve şu an tekrardan propagandaya başlamıştır. vaadlerinin çoğu sallama gibi gözükse de, bu adam kötülerin iyisi olabilir. tabii ki hiç kimse bilemez, çünkü bu ülkenin başına geçenlerin hepsi, geçer geçmez sapıttı. şu yaşıma kadar ülke menfaatlerini kendi menfaatlerinin önüne koyan bir başbakan göremedim(ki rte olayı abarttı,kendi menfaatini felan geç ülkeyi sattı). cem uzan kendi menfaatlerini geriye iter demiyorum, fakat belki, bir ihtimal, kötülerin iyisi dedikleri şey odur kim bilir? ben şu an kimseye güvenemiyorum, ama en azından daha önce hiç başa geçmemiş kişilere karşı umutla yaklaşıyorum, çünkü daha önce başa geçenlerin ne yaptıkları ortada.
pek bir şey değişmeyecektir alacakaranlığı yaşayan ülkemde.
en başta (ben dahil) alem g*t olur.