1. .
  Uludağ Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu2004 yılında Kültür Daire Başkanlığı onayı ile Bilimsel Topluluklar Birliği içerisinde faaliyetlerine başlamıştır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği eğitimler, konferanslar, seminerler ve teknik geziler ile üniversite öğrencilerine girişimcilik kavramının uygulanabilirliliğini örnekleri ile göstermiştir. Gerçekleştirilen projelerde öğrencilere çeşitli eğitimler verilmiş, bu projelerde takım çalışması ön planda tutulmuş ve öğrencilerin hayata geçirmek istedikleri fikirler için destek sağlanmıştır. Topluluğumuzun yönetim kurulu seçimleri ise güven esasına dayalı olarak “Başkan başarandır” ilkesiyle yürütülür.

  Tanım gereği girişimcilik yaşadığımız çevrenin yarattığı fırsatları sezme, o sezgilerden düşler üretme, düşleri projelere dönüştürme, projeleri yaşama taşıma ve zenginlik üreterek, insan yaşamını kolaylaştırma becerisine sahip olmaktır. Girişimci ise bu vasıflarını ve cesaretini en verimli şekilde kullanıp değer üretebilen kişidir.

  Topluluğumuz, girişim kelimesini işe başlamadan önce mesleğimizde ve kişiliğimizde sahip olmamız gereken özellikleri kazanmaya girişmek olarak algılayıp etkinliklerine yön vermektedir.

  kaynak: ggt.uludag.edu.tr

  binaenaleyh: bu sene bombaları olan'dır. stajyer eğitim programı, kariyer günleri gibi klasikleşmiş faaliyetlerin yanı sıra, süpriz faaliyetler olacaktır. takip edilesidir.
  1 ... romanticomedy
 2. .
  2. ulusal yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği kongresiyle yine gündemi meşgul edecek gibi görünüyor. alışılmışın dışında bir kongrenin gerçekleşeceği ve süpriz konukların olacağı kongreyi gerçekleştirecekler nasip ise. aşağıdaki facebook sayfalarından takip edebilirsiniz gelişmeleri.

  http://www.facebook.com/e...t.php?eid=162625073787659
  1 ... kolasikacmisasit