1. 1.
  gençlik ve spor hizmetleri müdürlüğünce yaz aylarında yapılan kamplarda karma uygulamasına son verilmesidir. buna göre kızlar ve erkekler ayrı ayrı kamp yapacak.

  haremlik selamlık uygulamasını her yere taşıyarak niyet iyiden iyiye belli oluyor. 6 yıldır karma olan kamplar neden şimdi kız - erkek diye ayrılsın ki? açıkçası bu uygulamadan utandım çünkü altında verilmek istenen mesaj çok onur kırıcı. başta da kız öğrenciler için.

  --spoiler--

  Gençlik ve Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yaz aylarında 9 ayrı ilde açılacak açılacak kamplarda 6 yıldan beri yapılan karma uygulamadan vazgeçilerek, kız-erkek ayrımı getirildi. Yeni düzenleme ile 11 Haziran-12 Eylül arasındaki kamplar kızlar ve erkekler için ayrı dönemler halinde olacak.

  Aydın Kuşadası Davutlar, Antalya Duacı, izmir Paşalimanı, Trabzon Düzköy, Kastamonu Kadıdağı, Mersin Silifke Akkum, Antalya Akseki Bademli, Bolu Aladağlar ve Denizli Cankurtaran’da 11 Haziran-12 Eylül arasında 9 dönem halinde açılacak deniz ve yayla kamplarında 6 yıl aradan sonra bu sezon, karma kamptan vazgeçilerek, kız ile erkeklerin ayrı dönemler halinde buralara gelmeleri kararlaştırdı.

  Buna göre Aydın Kuşadası Davutlar’daki deniz kampından kızlar 1, 2, 5, 6, 9’uncu dönem, erkekler ise, 3, 4, 7 ve 8’inci dönemlerde kamp yapabilecek. Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Gençlik Kampları internet sitesinden yapılan açıklamada, kamplara katılan gençlerin ulaşım konaklama ve yemek ihtiyaçlarının Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca karşılandığı ve gençlerden herhangi bir ücret alınmadığı belirtilerek şu bilgilere yer verildi:
  "Gençlik kampları 13-15 yaş grupları için 'Ücretsiz Deniz Kampları', 16- 22 yaş grupları için 'Ücretsiz Doğa Kampları' adı altında düzenlenmektedir. 11 Haziran-12 Eylül 2012 tarihleri arasında 8’er günlük dönemler halinde toplam 9 dönem olmak üzere planlanan deniz ve doğa kamplarında müzik, el sanatları, tiyatro ve halk oyunları ile çeşitli sportif faaliyetler de gerçekleştirilmektedir. Yaş gruplarının belirlenmesinde, yıl baz alınacak ay ve gün dikkate alınmayacaktır. Kamplara 13 yaşından küçük ve 22 yaşından büyük gençlerin kaydı yapılmayacaktır. Aynı şekilde tüm belirlenen yaş grubu kampları için alt ve üst yaş sınırları baz alınarak kayıt alınacaktır. Gençlik kamplarıyla ile ilgili bilgiler tüm yaş gruplarındaki gençlere ulaşılacak şekilde, il milli eğitim müdürlükleri aracılığıyla orta dereceli okullara, yerel basın ve yayın organları aracılığı ile gençliğe yönelik çalışma yapan kuruluşlara duyurulacaktır. Duyuruların eksiksiz ve zamanında yapılarak verilen kontenjanların tamamının kullanılması sağlanacaktır. Kamplara başvurular 14 Mayıs-31 Mayıs 2012 tarihleri arasında gençlik ve spor il müdürlükleri içerisinde gençlik merkezlerinde kurulacak bürolara yapılacaktır. Başvuru formunun doldurulmasında gerekli hassasiyet gösterilecek, form ilgili kurum ve kişilerce onaylanmış olacak, eksik doldurulan yada mükerrer başvuruda bulunanların işlemleri geçersiz kabul edilecektir."

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Gençlik kampları yetkilileri, bu yıl gençlik kamplarında karma yerine kız ve erkeklerin ayrı ayrı dönemlerde kamp çalışmalarına katılacaklarını, zaman zaman kamplarda kız-erkek ayrımı yapıldığını, 6 yıldan bu yana da çalışmaların karma olarak yapıldığını bildirdi.

  --spoiler--
  2 -1 ... storyofeye
 2. 2.
  bi iran bi ırak olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimizin göstergesidir. asıl bu ahlaksızlıktır şerefsizliktir. nedir lan bu kız erkek ayrımı falan. düşünen organları sikilmiş insanlar.
  3 -2 ... im schizophrenic
 3. 3.
  mantıklı yaklaşıldığında doğru bir uygulamadır. ulan bacak kadar liseliler elleri çüklerinde gezer olmuş, fuhşun yaşı düşmüş 15 16ya. çıkarın anasını satayım artık şu at şeysini gözünüzden.
  (bkz: ergen ihtilali)
  1 -2 ... dis guclerin oyunu
 4. 4.
  tebrik edilesi ve 6 yıldır neden karmaydı diye sorulması gereken hededir.

  eleştiren insansılar içinde diyorum ki oldu olacak gençlik spor bakanlıgı rockfestler de düzenlesin limitsiz içki, uyusturucu ve prezervatifte dagıtsın, uyar mı?
  2 -4 ... affetmem cizerim