1. 1.
  DÖNEM iTiBARi iLE NE BEKLiYORDUK Ki DENiLESi HADiSEDiR. SAPIK BiR ÖN YARGI iLE KAMP BAŞLANGICIDIR.
  ANA TEMA : ERKEKLER VE KIZLAR BiR ARADA OLMAZ. iNSAN GÜVENiLMEZ BiR VARLIKTIR. NEFSiNE SAHiP ÇIKAMAYACAĞIN KESiNDiR.
  2 -1 ... importer
 2. 2.
  çükündeki beyinle düşünenlerin icraatıdır.
  dur daha neler göreceğiz, bu bişey değil benim aziz dolly milletim.
  3 -3 ... thelma
 3. 3.
  devletin milleti kutuplaştırma çabaları içerisinde almış olduğu başka bir süper zeka ürünü karar.

  ayrıca bence daha da sıkı bir ayrışma yapabilirler. efendim mesela kızları da kendi aralarında türbanlılar türbansızlar diye ayırsınlar. böylece türbansız olanlara farklı gözlerle bakabilirler ya da ne bilim şunun kaşı oynuyor bunun gözü oynuyor diye fişleyebilirler de. erkekler için ise namaz kılanlar, kılmayanlar veya alkol alanlar almayanlar şeklinde bir ayrım da olabilir.

  hani daha da keskin ayrışmalar olsun ki gençler "aq nereye geldik biz s.kerim böyle kampı" deyip çekip gitsinler başka yolu yok çünkü. hakikaten beyin yerine lahana mı var bazılarının kafatasında anlamıyorum. hepsinin bilinç altında küçük hüseyin üzmezler var aha şuraya da yazıyorum. gelişiyormuşuz da büyüyormuşuz da şöyleymişiz de böyleymişiz de. beynimizi bırakmış bir şekilde büyüsek kaç yazar büyümesek kaç yazar.

  hemen çıkıp eskiden de böyleymiş ya bıkbıkbık diyenler için peşin edit çakim: arkadaş madem eskiden de böyleydi sonra niye değiştirdin bırak kalsaydı. madem değiştirdin ileriye yönelik bir adım attın üzerinden 6 koca yıl geçmiş şimdi niye geriye dönüyorsun. cevap basit vakti zamanında halkı rahatlatarak bakın biz aslında düşündüğünüz gibi bağnaz, yobaz değiliz böyle şeylere de açığız izlenimini yaratmaktı. e tabi adamlar şimdi herşeyi ele geçirip, güç bende artık moduna girdiklerinden atılan her bir ileri adım için 2 geri adım atarak mehter marşını yanlış ezberlemiş olduklarını da bize gösteriyorlar.
  1 -1 ... law will find a way
 4. 4.
  önümüzdeki 10 gün tartışılıp suyu çıkartıldıktan sonra çözüm bulunamayıp devam edilme kararı alınacak yeni uygulama..
  1 ... beri bak
 5. 5.
  girisinde "helal kampa hosgeldiniz" yazmasi ihtimaldir.
  3 -1 ... glykol83
 6. 6.
  genctur gibi kurumlara daha fazla destek olma gerekliliği doğurmuş skimsonik uygulama.
  -1 ... system error
 7. 7.
  o kamplarin o yastaki cocuklarin sosyallesmesine ve dolayisiyla birey olabilmesine ne kadar buyuk katkisi oldugunu bilmeyen ve bu katkinin önemli kisminin karsi cins ile diyalog gelistirme oldugunu bu akp zihniyetindeki insanlarin anlamamalari cok dogal tabi ki. adamlar bilmiyor ki ergenlikte bir kiz ile oturup konusabilen erkek saglikli bir erkek olur ya da bir erkekle konusabilen kiz ileride namus cinayetine kurban gitmez, koca dayagi yemez. nesli iyice muhafazakarlastirmak ve sagliksizlastirmak icin herseyi yapan bir zihniyet, sagliksiz ve muhafazakar toplumlar daha kolay yonetilir.
  bir ülkenin genclerinin hayatlari ile bu kadar rahat oynamak fasistliktir dedirten bir dönemdir bu olay.
  1 ... glykol83
 8. 8.
  lanet ettiren karardır.
  yakında baba ve kızları yanyana gelmesin, erkek kardeşle kız kardeş birbirlerine sarılmasın diye 'yasa' çıkarırlar.

  a*ınıza koyayım sizin emi.

  sinirden önüme geleni s*kp, önüme gelene sokmak istiyorum!
  ... benbenimodao