1. 1.
  Ah canimmm sevsinler! Bakın 15 temmuz da tankların altına yatmış tayfa gelmiş buradan kendine bir imtiyaz bekliyor.

  Ben senin yerinde olsam bakan, milletvekili çocuklarini tarardim. Böyle askerliği gelmiş , akp ye mensup milletvekili ve bakanlar ancak o zaman böyle bir teklif sunarlar. Kendi çocukları askere gitmesin, burunları kanamasin diye bunlar telaseye düşer ancak..Tara sen tara milletvekilleriyle bakan çocukları bi de akp li olacak ! Bu iki şarta bak ama !
  3 -3 ... veritas omnia vincit
 2. 2.
  Bende 15 temmuz gecesi nasıl uzun yoldan memleketimi savunmaya tankların altına yatmaya geldiysem yine öyle bedelli askerlik için atmye gitmeye hazırım.
  ... beyaz baretli mehmet aga
 3. 3.
  Kimse askerlik yapmaya mecbur değil kardeşim. Bazı kişilerin askere gitmemesi bu ülke için daha yerinde olur. Herkesin kapasitesi farklı, yaptığı iş, ülkeye katkısı farklı . Askere gitmekle adam olunmuyor.
  3 -2 ... ulkucuwolf
 4. 4.
  savaşan askerlere destek için cepheyi genişletiyor ve ziraat bankası'nın şubelerinde banko önünde cephe açarken atm önünde de destek kıt'alarını konuşlandırıyoruz.

  bu arad bazı bedelli kahramanlar askerlik görevlerini dahada yiğitçe yapsınlar diye ucuz kredi veren halk bankası önünde üs kuruyoruz.

  ''kahrol düşman ,al sana bompa .!! ''
  ... baris hemen simdi
 5. 5.
  Bedelli bekleyen erkek bacımdır.
  5 -1 ... tengir budun