1. 1.
    Ne yazık ki doğru olandır. Milyonlarca kişiyi bağımlısı yapmış olup, aile ve çevrelerinden koparmıştır.
    -4 ... ortadirek hakan
  2. 2.
    valla gençliği bilmem de beni bitiren oyun pes 2019 aq. sabaha kadar oynadım uykum var mnskym.
    1 -2 ... ucan daire baskani
  3. 3.
    Battlefield gibi allahımsı bir oyun varken pabci oynayan ılıkları gözler önüne seren iddia.

Pabci oynayan erkek ılıktır. Net.

(bkz: Allahınız Battlefield)
    1 -4 ... kivilive
  4. 4.
    --spoiler--
    ben bu entry'i pubc oynarken atıyorum.
    --spoiler--

popüler oyundur. ancak bu gözler ne popüler oyunlar gördü aslında hiç yoktular.

not: canım benden küçük kardeşlerim. ılık demeden önce bu abimiz biz portakalda vitaminken donkey kong, space warrior, commandos, dyna blaster felan oynamış olabilir, azıcık edepli yazalım diye azıcık düşünün yahu.
    ... golhiat
  5. 5.
    --spoiler--
    ben bu entry'i pubc oynarken atıyorum.
    --spoiler--

popüler oyundur. ancak bu gözler ne popüler oyunlar gördü aslında hiç yoktular.

not: canım benden küçük kardeşlerim. ılık demeden önce bu abimiz biz portakalda vitaminken donkey kong, space warrior, commandos, dyna blaster felan oynamış olabilir, azıcık edepli yazalım diye azıcık düşünün yahu.
    ... golhiat
  6. 6.
    bir oyunun ne kadar iyi olursa olsun bir kaç yıla yerini sonrasında çıkan yeni oyuna bıraktığı göz önüne alındığında saçma beyan.
    ... trollere fisildayan adam