1. 1.
  erkeklerin en vazgeçilmez varlığı olan ve uğruna her şeyi yaptığı kızlar için ettiği kavgadır. kızların vur vur sesleri ile gaz verip alevlendirilen kavgada bazı gençler ağır hasar alıyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=Yny5n3bENaY

  https://www.mynet.com/gen...sete-dusurdu-110106756790
  4 ... manyak olmaya karar verdim
 2. 2.
  insani genclik adina uzen ve utandiran goruntulerdir. liseli gibi duruyorlar. 30 saniyesine tahammul edebildim. vur vur diyen hanim omurgasiz ve utanmadan kameraya ceken omurgasizlar icerir. yazik gercekten.
  5 ... katil oldum
 3. 3.
  onları bu duruma sokan kıza beraber dalacaksın.
  2 ... hgseett
 4. 4.
  En rezili ise kızların vur vur diye gaz vermesi. Hiç beyin yok o kızlarda, bugün bunu yapan yarın birgün bana da şiddet uygular düşüncesi hiç geçmiyor akıllarından malların.
  9 ... beyaz guvercin
 5. 5.
  benim bildiğim bursa'da kızlar erkek için kavga eder ama bunlar herhalde ilçede falan yaşıyor. gerçi mekan da hayvanat bahçesi olsa gerek...
  1 ... katalin
 6. 6.
  3 kişi gariban bir çocuğa dalarken şu vurun vurun diye gaz veren kızı bulsam hiç acımam ağzını burnunu kırarım. Böyle serseri barzolarla takılıp daha sonra o barzolar tarafından kendileri dövülüp/öldürülünce haber bültenlerinde erkek terörü de erkek terörü diye zırlıyorlar. Maganda terörü de demiyorlar bak direkt erkek terörü. komple bir cinsiyet zan altına alınıyor. Bu olaylara yapılacak bir tanım varsa ismi ''erkek terörü'' değil ''kadın cahilliği'' olmalıdır.
  4 ... kazuo kiriyama
 7. 7.
  Arada vurun yapıştırın diyen kız var. Günün birinde bu kız sevgilisinden/kocasından dayak yerse ve twitterda tag olursa bu videoyu hatırlatın.
  3 ... nightmare king
 8. 8.
  Yazık be şu hale bak gençliğe bak.
  1 ... misagi
 9. 9.
  Kızın "vurun vurun" demesini duyunca rahmetli babamın "kan, kancıktan çıkar" sözü aklıma geldi.

  Burada kan çıkma deyiminin kadınların regl olması, ne bileyim; yemek yaparken, soğan doğrarken elini kesmesi veya burnunun kanaması vs kast edilmediğini şimdi anlıyorum.
  Ya sinirle atılan yumruk sıkılan boyun ile gençlerden biri beyin omurilik travması sonucu ölse sakat kalsa...

  Bu "vurun vurun" diyen dişi yaratık (kadın veya dişi ya da insan desem cinsiyete insanlığa hakaret olur) yarın TV ekranlarında yayınlanan programlarda haberlerde ölmüş şiddete uğramış olarak çıkacak olması bir tahmin değil de kesinlilik olan sonuçtur.

  Kadın veya erkek, bir birini tamamlayan bir bütünün iki yarısıdır.
  Görüntülerden anladığımız bu çaresiz insanı kalabalık olarak gelip döven kişi-kişiler yarın evli olduklarında ilk önce bu vurun vurun diyen yaratığı dövecek veya öldürecek.
  Evli değil de manita sevgili arkadaş olduğu için şimdilik ego sahiplenme hakimiyet duygusu ile başka birini dövüyor. Bu kavgaya neden olacak durum evlilik hayatında yaşandığında (burada suç tek taraflı dayak yiyen erkek olamaz. Dişi it kuyruk sallamazsa erkek it dolaşmaz diye halk arasında deyime atıf yapmıyorum... Unutmadan; sapıklık taciz vs durum bunun dışındadır) aynı şiddet cinayet bu sefer vurun vurun diyen yaratığa yaşatılacak.

  Bakın kadın şiddeti tecavüz taciz cinayet olaylarına...
  %98 mağdur olan kadınlar katili sapığı ruh hastası ile aşkitom erkeğim paylaşımını görürsünüz.

  Evet, erkeği doğuran büyüten yetiştiren onun nasıl bir kardeş eş baba sevgili manita insan olmasını sağlayan şekillendiren anne kızkardeş sevgili eş arkadaş olan erkeği şekillendiren kadındır.

  Bunun için kadın cinayetlerini şiddeti vs durumları duyunca artık üzülmüyorum.
  Etrafınıza bakın, bana zerafeti aklı asaleti namusu aklı zekası eğitimi konuşma davranış dünya görüşü din ve ahlâk olarak rol model olacak kaç tane kadın gösterebilirsiniz?

  Olan her şiddet cinayet ahlâksızlık yozlaşma cehalet kahramanı erkekler ise, bu erkeği dünyaya getiren ona anne eş sevgili olan onu yetiştiren şekillendiren bir kadın olduğunu unutmayın.

  Yeni aldığınız TV bozuk çıktığında suç TV de değil, onun imal montaj kontrol satış hattında suç arayın.
  Tâbi ki zekânız ve bir parça etik ahlâk değeriniz kalmış ise...
  3 ... thebiggraywolf
 10. 10.
  o vurun dıyen kzıı yataga attıgında yıne vurun vurun dıyebıecekmı acaba?
  1 -1 ... zukod