1. 1.
    Genelde oy bile almayan partilerin gençleri içlerine çekmesidir. Bakın bu durum sanıldığından tehlikelidir sizleri çağırdıkları o kamplar terör yuvasıdır beyninizi yıkamaya çalışıyorlar bana bir şey olmaz demeyin bu o adamların işi, paçanızı kurtaramazsınız. Devlete karşı gelirseniz ise bunun bedelini ağır ödersiniz. Fikirlerinizi elbette bildirmekte özgürsünüz ama belirli bir olgunluğa erişinceye kadar pasif kalmaya özen gösterin bu gün size mantıklı gelenler birkaç sene sonra pişmanlıklarınız olacak.
    5 -10 ... id est
  2. 2.
    dhkp-c.

özellikle alevi gençleri mezhepcilik yolu yaparak saflarına çekmeye çalışıyorlar. sonra vay efendim berkin elvan ekmek alıyordu hüüüü oluyor.
    5 -5 ... kedilerinbabasi
  3. 3.
    Bunu sol ile sınırlandırmak hatadır. Hem sol hem sağdan böyle girişimler gözlenir. ikisi de yanlıştır. ikisine de bulaşmaması gerekir gençlerin. Atatürk'ün çizdiği yol dışında herhangi bir yol izlemek ihanetten başka bir şey değildir.
    10 -7 ... kardabi
  4. 4.
    Sağcı yapılanmalardan daha iyidir. Sağcı ırkçı pisliklerden.
    Sonra yasin kurban eti dağıtır.
    3 -10 ... tarkan filmindeki ahtapot
  5. 5.
    Niye solcular sözde beyin yıkıyormuş lan? Cemaatlerden ve ırkçılardan daha tehlikelisi mi var? Şimdi defol git. Oy almıyorlar diye kimse, siyasi duruşunu değiştirmek zorunda değildir.
    5 -3 ... tarkan filmindeki ahtapot
  6. 6.
    sağı, solu yok, içe çekilmeye mahkum edecek her yapılanma zararlıdır. rahat bırakın gençleri.
    4 ... biraz kahve
  7. 7.
    Dincilerle cemaatlerle uğraşın siz, sol görüşlere "yapılanma" diyeceğinize. Defolup gidin.siz kimsiniz?
    2 -4 ... tarkan filmindeki ahtapot
  8. 8.
    sikimde olmayan yapılanmalardır.
    zaten genç değilim artık.
    beni ben izin vermeden hiçbir şey içine çekemez.
    zaten bir şeyin içine çekilmem için önce benim istemem gerek.
    ... ortambozan
  9. 9.
    sağda sanki yapılanma yok. ülkü ocakları bilmem ne ocakları hep haydutluk peşindeler. sağ sol ayrımı oldukça bu ülke ilerleyemez.
    2 -1 ... ragnar lodbrok
  10. 10.
    dhkp c terör örgütü.
    1 -1 ... hedef benmiyim tayfun