1. 31.
  ünlü misyoner Samuel Zwemer, 1930'da Kudüs'te misyoner adaylarına şöyle demektedir: "Hıristiyan hükümetlerin sizden islam ülkelerinde yerine getirmenizi istediği asıl görev, Müslüman ülkelerdeki nesillerin dinini öğrenmesine mani olmak, onları dinlerinden soğutmaktır. Ve sizler bu çalışmalarınızla islam ülkelerindeki emperyalist hareketin öncüleri olacaksınız. Böylece Müslüman halkların genç kuşakları emperyalizmin onlara sunduğu fikirleri benimseyeceklerdir. Bu süreçte kuşaklar, ciddi konulara hiç ilgi göstermeyen, ancak amaçsız ve kendi çıkarlarını gözeten ve isteklerine kavuşmak için herşeyi yapmaya hazır hale gelecektir." Yine aynı belgeye göre Louis Massignon 1965'te Vatikan'da misyonerlere şu mesajı verir: "Müslümanların herşeyini bozduk ve yok ettik. Dinleri, inançları, ahlakları, dine bağlılıkları ve insani duyguları yok oldu. Onların milli ve manevi değerlerini Batı medeniyeti potasında eriterek kendimize benzettik. islamiyeti öğrenmeyi, yaşamayı, namaz kılmayı, Kur'anı-ı kerim öğrenmeyi suç ve gericilik olarak göstermeyi başardık. Artık çoğu hiçbir şeye tam olarak inanmıyor. 14 asırlık dinlerini, itikadlarını, ibadetlerini, tartışır hale getirdik. Derin bir boşluğa düşürdük. Bundan sonra siz misyonerlerin işi daha kolaylaştı. Maaş bağlayarak, vize vaadi, yurt dışında iş imkanı, hatta cinselliği kullanarak Müslümanları Hıristiyan yapınız." Prof. Abdurrahman Küçük, Papa'nın "Hıristiyanlık tehlikede. Müslümanları Hıristiyanlaştıramazsanız hiç olmazsa dinsizleştirin" dediğini belirtir. 1965 Vatikan Konsili'nde kiliseler arası çekişmelerin rafa kaldırılmasının en önemli sebebi bu sözlerdir. Misyonerlerin, Hıristiyanlığı anlattıkları kadar da islam'a kin- nefret ve küçük düşürücü söz ve yayınlarla saldırmalarının sebebi budur. Türkiye'de Hıristiyan güç odakları oluşturmak ve bunların kendi aralarında dayanışmalarını sağlamak misyonerliğin ayrı bir hedefidir. Bu yeni güç odakları, elde ettikleri ekonomik, siyasi, sosyal mevzilerde Türkiye aleyhine çalışacaklardır. Şimdiden bazı gizli Hıristiyan grupların oluşturulduğu bilinmektedir. Misyonerliğin önemli amaçlarından biri de Türkiye'de yaşayan herkeste "Türkiye bize ait değil" şüphe ve düşüncesini uyandırmaktır. Böylece çok sayıda insanın misyoner faaliyetlerine karşı tepkileri törpülenmiş, çok sayıda insanın seyirci olması sağlanmış olacaktır. Hıristiyanlığın yerli halktan destek görmediğinde yayılamadığını anlayan misyonerler, Türkiye'de yerli kiliselerin artmasına büyük önem veriyorlar. Cemaat olsun olmasın, evlerde kilise açıyorlar. Bu faaliyet çok hızlanmıştır ve takibinde güçlükler vardır. Bu sebeble çeşitli rapor ve açıklamalardaki ev kilise sayısı farklı farklıdır. Son birşey daha, misyonerler çok iyi bilmektedir ki hakiki bir Müslümanı hiçbir zaman kendi emellerine alet edemezler. Bu vesileyle önce halkın cahil bırakılması, ardından da misyonerlik faaliyetleriyle dinsiz ve barbar bir hale dönüştürülmesi gerekiyor.
  1 ... verygoodman34
 2. 32.
  BiR MASONUN iTiRAFI...

  LOiS MASSiGNON

  “Müslümanların herşeyini bozduk, yok ettik. Dinleri inançları, dine bağlılıkları ve insani duyguları yok oldu. Onların milli ve manevi değerlerini, batı medeniyeti potasında eriterek kendimize benzettik.

  islamiyeti öğrenmeyi, yaşamayı, namaz kılmayı, Kur’an öğrenmeyi suç ve gericilik[irtica] olarak göstermeyi başardık. Artık çoğu hiçbirşeye tam olarak inanmıyor. 14 Asırlık dinlerini, itikatlarını, ibadetlerini tartışılır hale getirdik! Onları derin boşluğa düşürdük. Bundan sonra siz misyonerlerin işi daha kolay oldu! Maaş bağlayarak, vize vaadi, yurt dışı imkanı, hatta cinselliği kullanarak Müslümanları hıristiyan yapınız.
  Bu masonun şu itirafı çok önemli: “Islamiyeti öğrenmeyi, yaşamayı, namaz kılmayı, Kur’an öğrenmeyi suç ve gericilik[irtica] olarak göstermeyi başardık. ”

  Irtica/gericilik, bu kelimeler size bir şey hatırlatıyor mu? Bu ülkede namaz kılmak ve Islamiyeti yaşamak, “yobazlık/ irtica” yani “gericilik” olarak takdim edilmiyor mu? Kur’an okumak yasak değil miydi? Peki bütün bunlar kimin planlarıymış gördünüz mü?

  Ayrıca “14 Asırlık dinlerini, itikatlarını, ibadetlerini tartışılır hale getirdik!” diyor. 14 asırdır Ehl-i Sünnet itikadı vardı ve bunu bozmaya çalışıyorlar. 1400 yıldır belli olan itikadlarımızı ve ibadetlerimizi bazı sahte hocaları TV’lere çıkarmak suretiyle tartışılır hale getirdiler. Bu nedenle Ehl-i Sünnet’e sımsıkı sarılmalıyız.

  KAYNAK:
   LOiS MASSiGNON, Su Dergisi, yıl 1, sayı:3,mayıs-haziran 2005.
  *******
  EY AZiZ TÜRK MiLLETi!.
  Bizi her yönde bozmak ve yozlaştırmak için siyonistler basın ve medya da kendi emellerine ulaşmak için olanca güçleriyle maddi ve manevi olarak algı, supraliminal taktikler uygulayarak, film, dizi, reklamlarla bizleri oyalıyorlar.Akıllı ve basiretli bir müslüman bu oyunları görür ve hemen anlar.Bu oyunlara gelmeyelim.Özümüze dönelim.
  Allah Türk milletini esaret altında yaşamasına razı olmaz.Zira islam'a ve insanlığa en büyük hizmeti yine türkler yapmıştır.
  Bizim özümüz islam, Osmanlı kültürü ve medeniyetidir.
  Gelmiş geçmiş müslüman Türk devletleri bu minval üzere kurulmuştur.
  Osman Gazi, oğlu Orhan Gazi'ye şu nasihatleri ederek Osmanlı devletinin temelini ve mayasını atmıştır.Osmanlı bu nasihatleri asırlar boyu uygulayarak dimdik ayakta durmayı başarmış ve 3 kıtaya hükmetmişlerdir.
  işte o nasihatleri buradan okuyabilirsiniz.Bunların Osmanlı arşivlerinde kayıtları da vardır.
  http://www.osmanli700.gen.tr/sectik/sectik6.html
  NOT: Arap kültürünü islamiyet sanmakla, Avrupa kültürünü medeniyet sanmak, aynı hatadır.” (Şehit Muhsin Yazıcıoğlu)
   
  2 -2 ... verygoodman34
 3. 33.
  ilgi duymak zorunda olduğumuzu bilmiyordum.
  7 -2 ... uzay muhtari
 4. 34.
  Doğru olan her zaman inkar edilir ve karşı çıkılır. Bize verilen ilim itibariyle aslında verilen ornekleri anlamak, anlamadığımız nokta da arastirabiliriz de mumkun olan bir sey.
  Zaten kuranin ilk kelimesi oku degil mi? Ama tabi bunun birde manevi boyutu var. istenilen delili sun, kalbinde o yoksa nefsine kole olmussan inanmazsin.
  Ne diyelim sukurler olsun iman eden kalplerimize.
  Elbette hepimiz gunahkariz ama allah’a inanmayan insanin merhameti oldugu dusunursek, onu yaratan’in nasil bir merhamete sahip oldugunu hayal dahi edemeyiz.
  5 -3 ... toskaa
 5. 35.
  Sizin yüzünüzden amcık ağızlılar yok sevgililer günü haram yok cçkuran kursuna para verene cennette Bi tuğla.

  Yok Bi kereden bir şey olmaz siktirin gidin lan hikaye anlatmayın.
  3 -2 ... karton toplayan cocuk
 6. 36.
  islam mı kaldı aziz? Artık herkes kurnaz.
  3 ... gazorpazorp
 7. 37.
  deizmi tembelliğe bağlamak da.
  -1 ... thanatos gorse kiskanir
 8. 38.
  imamlar gençleri silkerse olacağı buydu. Bir kere silkilen bahtsız, iki kere silkilen şanssız, üç kere silkilen ibnedir.
  3 -2 ... nagam
 9. 39.
  her gün kuran kurslarında tacize tecavüze uğrayan çocukları gördükleri içindir. kendine müslüman diyenlerin saraylarda yaşadıklarını gördükleri içindir. müslüman bankaların 5 kağıt verip 10 kağıt istediklerini gördükleri içindir. her mafyanın yanında bir tane çember sakallı din adamını gördükleri içindir. islam coğrafyasının huzursuz, sinirli, savaşci, vandal olduğunu bildiği içindir. geleneksel islamcıların guzel olan herşeye, sanata, spora, felsefeye, bilime karşı çıktıklarını gördüğü içindir.

  ben ilgisizim, babam kolunu is makinesine kaptırdığında, bu da senin kaderinmiş diyen islamcı patron gördüğüm için. amcam bosna da gazi olduğunda 3 yaşında oğlu olduğunu bile bile, keşke şehit olsaydin da peygambere komşu olsaydın diyen cami hocası gördüğüm içindir. ben ilgisizim, ilgisiz kalmaya devam etmek için gördüğüm her seyi sayabilirim.
  4 -2 ... sebo lucy
 10. 40.
  Akabeyi gördükten sonra
  Dünya zkme pervane
  Başka derdim Yok
  Hırsızın uğursuz un
  Gotunden uydurduğu
  Şeyin peşine düşelim.
  Namaz giliyiii ama caliyiiiii
  Oruç tutuyii ama rüşvet aliyiiiiii.
  Hop hop Recep.
  4 -2 ... pilihozlu haci baron bey