1. 1.
    bir gerçekliktir.

hemen boşanıyorlar.

Çocukken oynadıkları evcilik oyunuyla karıştıracağına tart ölç biç öyle evlen.
    3 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    olgunlukla alakası yoktur. değişen yaşam standartları ile alakalı bir durumdur. önceden evi, arabası ve hatta çeyiz düzecek parası olmayan insanlar bile yuvadır deyip evleniyordu. zengin olup şanslı olanlarınız haricinde anne babanızın mal varlığına bakın bir de evlendikleri zamandaki ellerinde olana bakın. 20-30 senede beraber özveriyle elde etmişler neye sahiplerse. şimdi evlenmek için bir ev sahibi olmak, iyi bir iş sahibi olmak neredeyse şart. bunlara kolay erişen insanlar da gündelik eksikliklerde memnuniyetsizlik buluyor. beraber yola çıkılacak insan sayısı az bu sebepten.
    7 -1 ... alfa laval
  3. 3.
    o zaman bu sene de bekar gezelimdir. neyse ki ben bünyamine vardım da başım bağlı.

https://www.youtube.com/watch?v=3OmmaYsr2Ok+
    3 ... loveneverdies
  4. 4.
    Genclerin en buyuk hatasi acele etmek ve cabuk karar vermek ilk basta insan ne istedigini bilmesi gerekiyor.
    1 ... ssoren
  5. 5.
    Tek eşliliğe yatkın, aidiyet duygusu olan kişi sayısında büyük azalma olduğu için bağlanma sorunlusu insanlar hızla çoğaldığı için vaziyet bu halde.
    3 ... blindur mergen
  6. 6.
    evlenince olgunlaşırlar hiç tasalanmayın. eşi çamaşır makinesin den duman geliyor dedimi anında olgunlaşır.
    (bkz: durduk yere çıkan masraflar)
    5 ... hayta38
  7. 7.
    Ben de katılıyorum. 26 yaşıma girdim, iş de buldum. Annem sordu:

-eee var miydi is yerinde şöyle pırlanta gibi biri?
    +.. hepsi hem cinsim anne.
    -ne demek hepsi hem cinsim?
    +Vallahi oyle, herkes, patrondan tut temizlik çalışanına kadar bastan asagi hemcinsim.
    -niye karsi cinsten mi almiyorlarmis?
    +Yoo bi tane varmış karsi cinsten o da ayrilacakmis, onun yerine baska birini aramislar, sansa ben basvurmusum.
    -evlenemicen sen.
    +Kismet be anne.
    -yok yok evlenemicek bu bulamicak birini. Sen gene de sor onlara belki arkadaşları falan vardir e mi?
    +Tamam anne.

Annem is yerinde kismet bulayim diye dua ederken ben, is yolu boyunca toy blast oynayarak metal muzik dinlemeye devam ediyorum. Ben evlensem nolur ki allah askina?
    3 ... formokrezol
  8. 8.
    En vahim olanı da çocuk falan olursa eğer onunla birlikte duvarları boyarsak ya da altımıza Edip bezi de sağa sola sürtersek işte o gün biz tımarhanelik oluruz. Riskli.*
    1 ... kale3112
  9. 9.
    Boş mevzu
    Para yoksa evlilik yok.
    ... mosinnagant