1. 1.
  turkcell in yeni kampanyası. saçmalıklar yumağı halinde e mailinize düşen bu kampanyaya göre onların belirlediği 100 egzantrik (!) hadisenin videosunu çekip turkcell e gönderiyorsun.

  onlarda şeylerinin keyfine göre videoları kaale alırsa sitede yayınlıyor ve yine oy vererek katılacağınız kampanya kimisine cep telefonu kimisine kontör kimisine tatil veriyor.

  gençken yapılacak 100 maddenin hepsini okumaya tahammül edemedim ancak aklımda kalan bir kaç tanesi şöyleydi;

  - cafe de hesap ödeyeceğiniz zaman ödemeyin ve garsonu hakem tayin ederek el kızartmaca oynayın???

  - otostop yaparak araçları durdurun, onlara yavaş gitmeleri ve dikkatli olmalarını söyleyin sonra da arabalarına binmeyin.

  daha fazla okuyamadım ama kampanyayı okuyan arkadaşlar sanırım burayı amerika ile karıştırdılar. burada otostop yapmak için araç durdurmayı bırakın, su almak için camınızı açtığınızda, insana güpegündüz uluorta tecavüz ediyorlar.

  hamiş: birbirinden aptal kampanyalarından bıktığım ve her ay kol gibi telefon faturalarını ödemek zorunda kaldığım yetmezmiş gibi, bir de bu, gençleri salak sanan iyice yakasilktiğim için diyorum ki;

  (bkz: allah belanı versin turkcell)
  21 -1 ... sadettin kanyak
 2. 2.
  anket doldurmak. *
  1 -3 ... kifayetsizkelimeler
 3. 3.
  ölmektir. zira yaşlılıkla gelen tonla acıyı çekmezsiniz. arkadaşlarınızın, ailenizin birer birer öbür tarafa gitmesine tanık olmazsınız. gelecekte bir savaş olsa ve tam da o anda kemiklerinizin yattığı mezarlığa atom bombası atılsa umrunuzda olmaz. ve en güzel tarafı da, hiç keşfedilmemiş bir şeyi keşfedersiniz.
  ... eraserhead
 4. 4.
  (bkz: bungee jumping)
  2 ... brunglace
 5. 5.
  (bkz: absinth)
  2 ... brunglace
 6. 6.
  (bkz: seks)
  6 -2 ... brunglace
 7. 7.
  (bkz: sevmek)
  ... brunglace
 8. 8.
  türkcell kendi müşterilerini memnun etti de şimdi, gençliğe el attı denilebilecek olandır. hamurunakoyum, telefonumdan durduk yere eksilen kontörlerin haddi hesabı yok, ve ben bu sorunumu iletecek bi merci bulamıyorum. karamehmet'in verdiği randevu talebini lanet olası gururumdan dolayı kabul etmedim. hayır pişman falan da değilim de, ne yapsam bilemiyorum. ev telefonu mu kullansak acaba sürekli.

  şunu da görünüz, tam olsun:

  (bkz: #6257306)
  -1 ... nickbulanakadarcanimcikti
 9. 9.
  http://gnctrkcll.turkcell...encken-yapilacak-100-sey/
  ... sadettin kanyak
 10. 10.
  hacca gitmek *

  ek: biri bunu eksilemiş. gençken işim var yaşlanınca çişim var. ne zaman gideceksin *
  20 -12 ... konstruktor