bugün

Sözlüğün Kadir mısıroğlu'su bir meczup tarafından az önce kullanılmış söz.

Bize yüksek ahlakı (!) ile önce otostop çocuğu deyip ardından da gençlik ve spor bakanı'nı arayarak sözlüğe müslüman bir moderatör ayarlatacakmış.

Bu tırsaki küfürlü her entrysini sildiği için capsini aldım;

görsel
(bkz: çomar lütfen)
Aramazsan tağmına koyayım denilesi cümledir.

Hep kolpa hep yalan amk.
ulan tek ayağın çukurda, gözünün feri yarıya inmiş, yaradanına yan bakıyorsun hala fitne fesat peşindesin.
sözlüğe müslüman mod lazımmış, oldu olacak bir ışid'li getir de etkinlik olarak haftasonları belgradda kafa kesersiniz.
Sen kim köpeksin dedirten söylemdir.

Dur ya benimde putin'i aramam lazımdı.

Ayrıca sedat peker'in yeğeniyim.

Sen benim kim olduğumu biliyor musun falan filan işte.
moruk siz çok boş işlerle uğraşıyorsunuz...veya kim uğraşıyorsa.

1. bu işlere gençlik ve spor bakanı bakmaz...uygulamada bakan bakmaz aslında... gider yaparsın şikayetini vatandaş olarak netice alırsın alamazsın onun değerlendirmesini ilgili merciler yapar.

2. koskoca türkiye cumhuriyetinin bakanları işi gücü bırakıp yok moderatördü yok sözlüktü bu işlerle uğraşıyorlarsa biz bitmişiz haberimiz yok demektir o ayrı bir boyut.
bu ifade, bir hukuk devletinin vatandaşlarını, basın yayın yoluyla alenen, bakan yakını olduğu gerekçesiyle tehdit etmektir.

türkiye cumhuriyetinde hiç kimse ya da hiçbir kurum hukukun üstünde değildir.
insanları tehdit ederek anayasal haklarını engellemeye calışmak da yasalara muhalefet etmektir.
bir hukuk devletinde bu tür keyfi davranış ve tehditlerin karşılığı olarak elbette ki bir yaptırım vardır.
- bakanım bu türbanlı bacılar parklarda yiyişiyormuş ayıp yani edep elden gidiyor. arz ederim.
- lan işi gücü bırakıp kim kimi yalıyor ona mı bakayım?
- siz de haklısınız ama yani
- kapat lan kapat.
Bir meczup sözleri.
Sözlüğe çeki düzen getirtmek için arayacakmış.

Bence aile ve sosyal politikalar bakanını ara. Bir kereden bir şey olmaz hem.
Zaten nicki zekası hakkında yeterli bilgi veriyor.

Bak dede şiddet yanlısısın bu birinci falson.

Genellemenin öte tarafına geçip tüm türbanlıları dini bütün diğerlerini şöyle böyle sanacak kadar kıt beyinlisin bu ikinci falson

Eğer sözlükte yapılan bir yanlışı şikayet edeceksen, sana bir vatan bağışlamış atana yapılan küfür ve hakaretleri görmezden geliyorsun, bu da karakterini apaçık ortaya koyuyor bu da üçüncü falso.

Daha yazardım ama henüz kahvaltı yapmadım. Şimdi git bir iç muhasebe yap.

Genelleme yapmak zekanın olmadığı ya da kullanılmadığı zamanlarda ortaya çıkar. Sendeki hangi durum?
Fantastik bir beyan.
Arayıp bakan'a sözlüğü şikayet edecekmiş.
Bakan'ın da hiç işi gücü Yoktu zaten.

Ülke kimlerin eline kalmış, pes.
-benim dayımın oğlu t-rex. hepinizin götünü ısırttırıcam olm! *
adam zaten adı üstünde bakan anca bakıyo bi işe yaradıgı yok.
--spoiler--
Arayamadı
--spoiler--
(bkz: istersem açar telefonu sayın başkanla konuşurum)
i need to call youth&sports minister’s office he is my couisn’s collague zaaaaaaa.
tabi. bakanin isi gucu yok senin gotu b.klu sozlugunle ugrasacak.
Sözlükte işine gelmeyen her insana sabah akşam küfür eden bir meczubun, laf sokulduğunda ağlayarak 'sizi spor bakanına şikayet edicem ühühü' şeklindeki zırlamasıdır.
spor bakanı ne yapacakmış onu anlamadım, düz koşu cezası falan mı verecek?
benim de meteoroloji bakanını arama zamanım geldi

ney lan bu kadar soğuk hava mk.

sıcak hava getirin bağaaa.
Akla geldikçe kahkaha attıran söz.
Kafakoparanus sözlükteki rahatsızlıklarından ötürü bu cümleyi kurmuştu.

Gülüyorum ama Neremle bi tahmin edin. *