bugün

erkeklerin en vazgeçilmez varlığı olan ve uğruna her şeyi yaptığı kızlar için ettiği kavgadır. kızların vur vur sesleri ile gaz verip alevlendirilen kavgada bazı gençler ağır hasar alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Yny5n3bENaY

https://www.mynet.com/gen...sete-dusurdu-110106756790
onları bu duruma sokan kıza beraber dalacaksın.
En rezili ise kızların vur vur diye gaz vermesi. Hiç beyin yok o kızlarda, bugün bunu yapan yarın birgün bana da şiddet uygular düşüncesi hiç geçmiyor akıllarından malların.
3 kişi gariban bir çocuğa dalarken şu vurun vurun diye gaz veren kızı bulsam hiç acımam ağzını burnunu kırarım. Böyle serseri barzolarla takılıp daha sonra o barzolar tarafından kendileri dövülüp/öldürülünce haber bültenlerinde erkek terörü de erkek terörü diye zırlıyorlar. Maganda terörü de demiyorlar bak direkt erkek terörü. komple bir cinsiyet zan altına alınıyor. Bu olaylara yapılacak bir tanım varsa ismi ''erkek terörü'' değil ''kadın cahilliği'' olmalıdır.
Yazık be şu hale bak gençliğe bak.
Kızın "vurun vurun" demesini duyunca rahmetli babamın "kan, kancıktan çıkar" sözü aklıma geldi.

Burada kan çıkma deyiminin kadınların regl olması, ne bileyim; yemek yaparken, soğan doğrarken elini kesmesi veya burnunun kanaması vs kast edilmediğini şimdi anlıyorum.
Ya sinirle atılan yumruk sıkılan boyun ile gençlerden biri beyin omurilik travması sonucu ölse sakat kalsa...

Bu "vurun vurun" diyen dişi yaratık (kadın veya dişi ya da insan desem cinsiyete insanlığa hakaret olur) yarın TV ekranlarında yayınlanan programlarda haberlerde ölmüş şiddete uğramış olarak çıkacak olması bir tahmin değil de kesinlilik olan sonuçtur.

Kadın veya erkek, bir birini tamamlayan bir bütünün iki yarısıdır.
Görüntülerden anladığımız bu çaresiz insanı kalabalık olarak gelip döven kişi-kişiler yarın evli olduklarında ilk önce bu vurun vurun diyen yaratığı dövecek veya öldürecek.
Evli değil de manita sevgili arkadaş olduğu için şimdilik ego sahiplenme hakimiyet duygusu ile başka birini dövüyor. Bu kavgaya neden olacak durum evlilik hayatında yaşandığında (burada suç tek taraflı dayak yiyen erkek olamaz. Dişi it kuyruk sallamazsa erkek it dolaşmaz diye halk arasında deyime atıf yapmıyorum... Unutmadan; sapıklık taciz vs durum bunun dışındadır) aynı şiddet cinayet bu sefer vurun vurun diyen yaratığa yaşatılacak.

Bakın kadın şiddeti tecavüz taciz cinayet olaylarına...
%98 mağdur olan kadınlar katili sapığı ruh hastası ile aşkitom erkeğim paylaşımını görürsünüz.

Evet, erkeği doğuran büyüten yetiştiren onun nasıl bir kardeş eş baba sevgili manita insan olmasını sağlayan şekillendiren anne kızkardeş sevgili eş arkadaş olan erkeği şekillendiren kadındır.

Bunun için kadın cinayetlerini şiddeti vs durumları duyunca artık üzülmüyorum.
Etrafınıza bakın, bana zerafeti aklı asaleti namusu aklı zekası eğitimi konuşma davranış dünya görüşü din ve ahlâk olarak rol model olacak kaç tane kadın gösterebilirsiniz?

Olan her şiddet cinayet ahlâksızlık yozlaşma cehalet kahramanı erkekler ise, bu erkeği dünyaya getiren ona anne eş sevgili olan onu yetiştiren şekillendiren bir kadın olduğunu unutmayın.

Yeni aldığınız TV bozuk çıktığında suç TV de değil, onun imal montaj kontrol satış hattında suç arayın.
Tâbi ki zekânız ve bir parça etik ahlâk değeriniz kalmış ise...
o vurun dıyen kzıı yataga attıgında yıne vurun vurun dıyebıecekmı acaba?
Salaklar aq.

Kezban için kavga mı edilir.
Biri için kavga edilmez. Öğrenin bunu artık.
Aşkım berkecan bana instagramdan çıkma teklif etti off yaa olayı. Nasıl olsa kızlar dövülmez aferin kızlar aynen böyle devam, bütün kurallar sizden yana.
dişi aslan için kavga edip ölen iki aslan geldi aklıma.
dişi aslan ceylan yiyordu.
Kız için kavga edenleri asla anlamam. Önce kıza soracaksın, senin buna bir meylin var mı yok mu diye. varsa meyli veya şüphe duyuyorsan hemen arkana bakmadan kızdan kaç. O kızla ilişki olmaz çünkü. Olsa olsa toksik birşey olur. Kız "hayır" demiyorsa ve birilerine "mavi boncuk" dağıtıyorsa bu kız için kavgaya girmeye değer mi?
kız için kavga mı edilir lan, çiftleşmek için savaşan bufalo musunuz evladım?

hayatımda hiç bir kız için kavga etmedim. bir kız beni tercih etmediyse zaten çok işe yarar bir bok değildir, işim olmaz. ancak benim olan bir kız için kavga etme durumu varsa zaten o kavga değildir, avradıma hallenen göt lalelerini yerin dibine gömme operasyonudur, sikerim kamil alayını sikerim.

eeed.