bugün

siktiriboktan.
Hayal kırıklığı yaratan küfürdür.
ananı duvara asarım mına smaç basarım.

çocukluk döneminde duyduğum en yaratıcı küfür.
"Ulan Tayyip Erdoğan gibi adamsın"
" seni adana siksin, mersin'le antep'de sıraya girsin " dir.
"seni windows çayırında sikerim." dir.
sikime kadar yolun var.
(bkz: senin cibilini cibiliyetini sağdan sola sikeyim)
camfrog sönmez in küfürleridir.

--spoiler--
şimdi gelelim arkadaşlar hayatın gerçeklerine ffako arkadaşa bakıyomusunuz? bir bakın tipsiz orospu çocuğu, amına kodumun hakan balamiri bu nası tip lan bu, bu ibne amma am göt yalar moruk buna varya moruk buna varya harbiden göt yalatacaksın. bunun anasını avradını sikiyim ben paspas çeker bu göte amınakoyduğumun evladı şunun tipine bak lan senin ırzını sikiyim ben yılan gibi kafası var orospu çocuuunun şunun tipine bak ya hı ffakoymuş senin ananla karşılıklı oturayım da ayçekirdeği yiyim amına koyduğumun gavatı seni tipsiz pezevenk seni şeklini siktimin oğlu senin karını sikerim karını ffako beri bak beri beri ammına koyduğumun alagavatı boynuzlu pezevenk. bıyıklarına zeytinyağı süren amına koyduğumun malı be tipe bak öyle yan durup şekilli mekilli tişört giyme ananı götünden siker seni erol taş gibi kiraz ağacından kamçı yapar döverim orospu çocuğu seni he tipsiz amına koyduğumun pezevengi seni he bak kim gelmiş muç muç muç ıslık ıslık ıslık dino dino dino dino geah geah geah muç muç muç muç dino dino dino geah lavuk dino geah geah amınakoyduğumun evladı gel sitr git amınakoduğumun çocuğu seni yürü orospu evladı seni 12 yaşında kızlara ağlayan para isteyen orospu çocuğu ffako ffako beri bak ffako beni duyuyon mu lan ffako bi kafanı kaldır amınakodumun çocuğu tek elle yazı mı yazılır orospu evladı kafanı kaldır kafanı pythuuh suratını ırzını sikiyim senin amına koyduğumun pezevengi seni. ffakkooo kaç tane karı sattın lan şimdiye kadar hm sende bi gavat tipi var lan ffako doğrumudur giydiğin tişörtü sikiyim senin namusunu alayım senin namusunun saçını başını yolayım karının kafasını traş ediyim amınakoyduğumun oğlu seni ha

-ananı atla kaçırayım amınakoyim böyle pelerin giyiyim tarkan gibi ha amınakoyduğumun evladı atımın arkasına atayım ananı kaçırayım orospu çocuğu hea-

kafasını siktiğimin oğlu seni ananın leşini sikiyim senin orospu çocuğu tipine bak moruk ya sıçtı mı bi teneke sıçar bu amınakoyduğumun oğlu ha allah bak bu varya eruhluya geliyoruz moruk bu ibne varya accayip göte paspas çeker moruk şunun tipine baksana ya amını ruhunu siktiğimin pezevengi kees amınakoyarım senin kesss.
--spoiler--
hakan uzan efendi yeşim salkım hanıma 'ananın ammına beton dökerim baban bile sikemez' minvalinde bir şeyler demişti. ben çok tuttum ama yeşimciğime denilmez tabi. o da ayrı mesele.