bugün

senden başkası olmadı.
şimdi gelsin yüzünede söylerim.
götümüzü gösterince kemalist oluyoruz.
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
en büyük yalan, yemin.
iyiyim.
şimdi yatayım sabah kalkar ders çalışırım.
güncel olarak bakarsak bu konuya, "... olacak." cümleleri hep yalan şu günlerde.
sen benden daha iyilerine layıksın.
dünya ahiret bacımsın.
selçuk inan'ın galatasaray'dan 20 milyon alacağı yalanıdır. ilk nontvspor sayesinde söylenmiştir.
gözüme toz kaçtı da...
ilk defa seninle yapıyorum aşkım.
he laik hem müslüman olunmaz.
(bkz: recep tayyip erdoğan ın konuşmaları)
yaa telefonum bozuldu gitti bütün numaralarım biliyor musun?
sana bir sır vereyimmi? ile kurulan cümle.
senden sonrası asla olmayacak. külliyen yalan
sen olmazsan ben yaşayamam.
ben yaratıcı tarafından gönderilmiş peygamberinizim.
kısa ve öz ;
Seni seviyorum
---nerdesin be olum!
---yarım saate kadar oradayım abi Allah belamı versin bir trafik var sorma gitsin.
--spoiler--
"Şimdi uyuyayım da gece kalkar çalışırım finale."
--spoiler--
(bkz: ben senin yaşındayken oooo)
gayet sıradan bi durumdur ya da öyle görünmektedir. şöyle ki;

--spoiler--
üniversite sınavına girmişiz, sonuçlar açıklanmış tercih yapacağız. ne yapalım ne edelim derken muhafazakar sağ görüşlü bi dershaneye, arkadaşın ilgileniyorlar adamlar lan lafına aldanarak gidiyoruz; yalan yok adamlar ilgilenelip, tercih konusunda yardımcı oluyorlar.

bu iş bittikten sonra telefon vesaire numarısını alarak, biz size sonuçları açıklandığı zaman göndereceğiz deyip, geri çekiliyorlar. hiç bi şüphelenme duygusu yok o sıralar falan..

neyse, bu tercihler açıklanıyor. bi yere yerleşmişiz, surat bok kurusu gibi, o sırada da kafa dağıtmak için film izliyoruz, telefon çalıyor, açıyoruz biz de; her normal insan gibi.. farkediyoruz ki bu malum dershanedeki elemanlardan birisi tebrik edip, kalacak yer için yardımcı olabileceklerini söylüyor. mal olan ben bu durumu önceden kestiremediği için, tamam hallederiz diyerekten acayip bi yalan uydurup, baştan savmayı başarıyorum ya da savdığını düşünüyorum.

aradan 5 dakika geçiyor, geçmiyor telefon farklı bi numara tarafından aranıyor:

- alo, iyi günler
+ iyi günler, kiminle görüşüyorum
- ben şu dershaneden?
+ evet
- siz biraz önce didim'yim demişsiniz, ben de didim'deyim, kalacak yer konusunu konuşmak için yardımcı olabilirim size.
+ ...
--spoiler--

(bkz: başarız yalan örnekleri)
(bkz: ya bsg)

edit: imla