bugün

hayir benim karamurat, pardon orosbu cocugu.

bu ulkenin en buyuk orosbu cocugu abdullah ocalini ve pkkyi var eden sartlari ortaya cikaran kisidir,kisilerdir. durup dururken onbinlerce kisi ocalan gibi birisinin pesine takilmadi.
bizim mahalledeki kuru temizlemecidir. amk evladı, temizlensin diye verdiğim 600 liralık takımı çaldırmış. evet 600 liralık takım. evet zenginim, para bok. yok la şaka şaka ben de sizin gibi fakirim. sadece o takım 600. gerisi en fazla 300 liralık.
imralı adasında kişnemektedir.
imralı adasında televizyon izlemektedir(!).
bu oçun kitaplarını da serbest bırakmışlar.
imralı adasında zıbarmaktadır.
anası orospu olmadığı halde kendisi orosğu çocuğu olandır.
pkk için her türlü destekte bulunabilecek, eylemlerinde yer alabilecek kadar su katılmamış orospu çocukları alemin en büyük orospu çocuklarında kafaya oynar.
(bkz: tuvalette doğurup bebeğini çöpe atan üniversiteli)
(bkz: o kendini biliyor)
bütün bokların sorumlusu david rockefeller'dır.
vandallardır.
(bkz: george f kennan)
görsel
budur. tipini s*ktiğim..

görsel
Adı Burçin'dir.
abdullah öcalan pezevengini kahraman yaptırandır.
abdullah öcalan pezevengini kahraman yaptıranı kahraman yaptıranlardır.
Apuş diyeceğim de çeşitlisi var.
(bkz: gül)
(bkz: öcalan)
Bugünler Karaçay Türklerinin Kafkasya'dan sürgünlerinin başladığı günlerdir.

Karaçay Türkleriyle beraber Tatarlar, Dağıstanlılar ve nicesi aynı dönemde farklı günlerde sürgüne maruz bırakılmıştır. Milyonlarcası Sürgün yerlerini göremeden vagonlarda ölmüş, kimileri sürgün yerlerinde ölmüş kalanlar ise uzun yıllar anayurtlarını tekrardan görme hakkını elde edememişlerdir.

Bu insanların kimilerinin çocukları Türkiye'de bizimle birlikte yaşar, kapı komşumuzdur, eşimizdir, eniştemizdir, yengemizdir hatta ta kendileriyizdir.

işte bu yüzdendir ki gelmiş geçmiş en büyük orospu çocuğu milyonlarca bizden olan insanı katleden evsiz bırakan yurtsuz bırakan Stalindir

(bkz: stalin)

Bununla beraber Stalin yaradılışı gereği, fikri gereği Türk'e düşmandır, vahşidir, katildir. Peki ya Onun peşinden giden Türkiye'deki Stalinistler nedir ?
şuan imralıdadır..
Ayrıldıktan sonra "ahahaahah cok mutluyum" diye gözüne sokmaya çalışan eski sevgili .
Apo godoşudur.
hitit kralı (bkz: hattuşili)dir. evet bütün orçoları tek tek inceledim *.
(bkz: fenerbahçe)
(bkz: apo)
herhangi ırkçı bir insandır.