1. 1.
  düşünen ve biat etmeyen genç beyinlerin o takunyaları sahiplerinin neticesine itinayla sokacağı gerçeğini bilmeyenlerin endişesi.

  raad olun panpalar. o siktiğimin takunyalıları oyunun sonuna geldi.
  ... cartoon pierre
 2. 2.
  birileri birilerinin kıçına takunya sokuyorsa birileride birilerine converseleri sokacak demektir bu otomatik olarak yani doğa kanunu olarak yani neden ?

  ne ekersek onu biçeriz . sen birilerini ezdiysen geçmişte birileride gelip seni ezecektir olay bu ve çokda adil . etme bulma dünyası bu aslanım .

  can yakanın canı her zaman yanmıştır .

  akp gençliğinin bu tip sıkıntıları yok çok şükür .

  bu tip sıkıntılar genelde seçimleri kaybedenlerin psikolojileriyle alakalı sindirememe kaybetmeyi kaldıramama .

  şerefi ile kaybetmeyi bilmeyen kazanmayı zaten bilemez .

  cehape örnektir sadece yıllardan beri neredeyse 1 asır olacak ama yok işte millet istemiyor istemeyecekte bu kadar basit .

  gelelim batı özentilerine bunların amacı belli zaten türkiyeye ve millete hiç bir faydaları yoktur zararlarından başka heleki şimdiki laikler aman hee .

  zarar vermeleri bir yerde iyi sabıkları artıyor temizlemeleri çoook uzun zaman alacak demektir bu . o çoook uzun zamanda da akp köylere kadar ulaşmış olacaktır .

  akp sevgisi bam başkadır para sevgisi gibi değildir aydın doğan çok iyi bilir para sevgisini . bilmediği şeyler yok değil vatan millet sevgisini bilmez .

  atatürkün sandıkları geliyor atatürkün tomaları geliyor savunun şerefsizler.
  1 -1 ... tiamat
 3. 3.
  üç gram zekayla analiz yapılmayacağını bilmeyen cahil cesaretlilerin "ak gennnççlik, çok şükür çük küsür" diye bol kepçeden salladığı konu.

  işte bunlar hep aq-gençlik. hele hele...
  1 ... cartoon pierre