bugün

beni üzen, insanlar aç gözlülüğü makul karşılar olmuş.

o değil de arkadaşım sen niye bu sayfayı takip ediyon?
Adam tehlikeyi erken farkedip bu yoldan tez zamanda döner umarım dedirten bir paylaşımdır.
gelinlerin tatlı telaşlarının "adet" adı altında erkek tarafını sömürmek olduğunu gösteren paylaşımdır.
Sonra neden evlenmiyorsun. Lan ben altı üstü bir kot bir t shirt ile duruyorum aq.
(bkz: adetiniz töreniz batsın)
(bkz: şu salağı parçalayabiliyor muyuz)
Yedi sülalene alsın amk. Hatta seninle aynı soyadı taşıyan sizinle kan bağı olmayanlara da alsın.

Sonuçta bir kere evleniyorsunuz.
Okurken Gözümden yaş geldi lan aradığım mizah bu işte.
Sayfa ismi daha güzelmiş hay allah ya insanlar nelerle uğraşıyorlar.
Usenmedim hesapladim. Ikiser de çocukları olduğunu düşününce 28 takım yapıyor.
koparmıştır.

olm gülüyonuz ama türkiye'deki karıların çoğu bu kafada, ona göre evlenin. sadece benim gibi, ender görülen kadınlar evliliği karşı tarafı yolacak, rahat rahat göt büyütebileceği bir şey olarak görmüyor.
Tatlı telaş değil cep yakan telaş olmuş o.
Ama kız kesinlikle haklı. Eğer seviyosa bütün sülalemin donuna kadar alacak arkadaş. Kolay mı öyle yağmaa. Pehh.
Yooohh ammına. Ulan adam o kadar vatandaşa kıyafet aldım mı nasıl dogrultacak götünü.
" sikerim adetini."

- açık ve net.
eğer adetleri böyleyse burdan bi kız-erkek kardeşlerine- verelim.. Bizi giydirsin, sonra ayrılsınlar?
Kızı iyi fiyata pazarlamaya çalışmaktır. Daha acı verici olanı kızın kendini adet altında pazarlaması. Bu kız evlenince seks tarifesi de uygular herife.
Oral 30
Vajinal 60
iç dış 100
Kış bakımı 150
Görümcem daha pahalıya yapıyor mahmut inan bana.
vay aq dedirtir.
sanırım bu yüzden evde kalıyorum, zalım dünya.
arkadaş benim akrabalarım annem babam adettendır diyip sevgilime nişanlıma bunu söylese ben utançtan yerin dibine girerim bu nasıl bir rahatlık.
Bir insan bu sayfada ne gezer niye gezer merak etmedim değil. Hani biz de sosyal medya kullanıyoruz da bizim karşımıza neden çıkmıyor böyle şeyler. Enteresan.

Adetler taviz verilebir şeylerdir. Ama bu hanım kızımız çok sürmez ayrılır.
Feyktir.
ahaliyi delirtecek seviyede paylaşımdır.

bak bak akıllıya bak. adet ney lan? kim uydurmuş da adet olmuş belanı siktiğim. daha 50 yıl önce köyden göçmüşler adet diyor. püh amk.
Şuan bu sayfaya kucuk capli bi saldiri duzenleme istegi uyandirandir. Girip orayi trollemek istiyorum olumune sallayip insanlari evlilik konusunda umutsuzluga sevk etmek istiyorum*.
(bkz: evlenince sikilen tarafın erkek tarafı olması)
Mümkünse operasyonla ovaryumları alınması gereken insan tipi. Üremesin bunlar. Adettendir diye erkeği ayakta götürecek.
Zaten erkek tarafı günah keçisi vuran vurana.
Evlenmeye meraklı ve bunu herkes görsün diye çırpınan ne kadar çok kız var,yazık. Bir de yeni gelin evleri diye sayfa var, evlerini falan paylaşıyorlar,sinir bozucu. Görgüsüzlüktür açık ve net.
ilk buluşmaya kafasında gelinlikle gitmiş kız paylaşımıdır. kesin bakiredir. Domestik şey. çeyiz de ister, dantel de örmüştür. iki yıla kalmaz altın günlerinin neriman teyzesi olur.