bugün

malum ülkeden şaşırtmayan görüntü.
kızın annesi mi damadın annesi mi acaba...

https://twitter.com/nasip...tatus/1303726341825724417
Aşırı derecede onur ve gurur kırıcı bı şey. Özel hayata saygısızlık ben olsaydım cinselliğimle ilgili bı şeyin ben ve eşim arasında kalmasını isterdim, kalkıp çarşafı sergilemek.. boşanma nedeni. Net.
Hoş Allah böyle bı aileye gelin gitmekten korusun amin. Evleneceğiniz kişinin ailesiyle de evleniyorsunuz cidden.
Çok ahlaksızca bir davranış olarak görüyorum.
Ziktir git a.kodumun çingeneleri işleri güçleri sikiş amk..

"Bonom oğlom kozo bozdo,toronom oloyor" diye halay çekiyor amk un gerizekalisi..

Coğrafya kaderdir.
Şunu Avrupa'da yap seni içeri atarlar.
bekarete önem veren biriyim ama şu saçma gelenekler de son bulmalı. çünkü karı-koca arasında yaşanan, karı-koca arasında kalmalıdır.
O çarşaf bu kadının eline nasıl geçti asıl soru burda? Bu iblisin oğlundan da koca olmaz.
ulan benim karım olsa başta ben müsaade etmem böyle bir şeye.
Kadın neden seviniyor onu anlamadım.
"Oleeeey gelinimi ilk oğlum sikmiş" diye mi düşünüyor napiyor.

Ayrıca o kan regl kanı veya boya gkshdhdgd.
Kız gerdekte kan kaybından ölmüş galiba.
kız annesiyse : kızımı siktiler.
erkek annesiyse: oğlum kızınızı sikti.
demekten başka bir şey değildir...
saçmadır...
gereksizdir...
kadını zardan ibaret gören kıt zihniyetin ürünüdür.
Bu tip geleneklere immoralist yaklaşmak lazım.
çok utandırıcı bir durum.
Yıl 2020 bunlar hala bir zar parçasının peşinde.
Olayın absürtlüğünü siktiredip teknik olarak analiz etmek gerekirse; çarşafın göte kaçıp kan lekesinin ordinat düzleminde iki simetrik parçaya bölünmesi... bakınız matematik hayatın her evresinde karşımıza çıkıyor.
Bir yazarın dediği gibi.
Coğrafya kaderdir arkadaşlar.
Sizin ben o olmayan izzet-i nefsinizi, o olmayan namusunuzu sikeyim akşam akşam.
Gelinin annesi olacak kahpe seviniyormudur acaba benim kız sağlam çıktı oh diye.
A. KODUMUN bedevileri.
Evet kanınızı silkeyim, yani gerçekten kanınızı silkeyim, hayır yani her dilde kanınıZı silkeyim.
iyi güldüm haa.
çingen herhalde bunlar.
Kaldı mı böyle şeyler. Mahremiyet sıfır, özel hayata saygı desen ne diyon der bunlar. Hadi toplumda oluyor böyle istekler, gelinin ağzı yok mu diyemiyor mu bu kadar mahremimden sanane diye? Ya damat? Bilemiyorum, en son böyle bir şeyi sene kaç hatırlamıyorum sıla dizisinde gördüm diye kalmış aklımda.

Her şeyi ayıplayan toplumun bunu ağızlarının suyu akarak sergilemeleri ayıp değil mi?