1. 1.
    bir tiktok videosunda görülen ilginç aktivite.

https://twitter.com/belae...tatus/1401837479490166785
    1 ... plissken
  2. 2.
    Şuna halleniyorsun ya, allah belanı versin; dediğim damat.

Çadır gibi bir yer, vuhuuu çeken 20 tane kız, pavyon aydınlatması gibi bir konsept.. hiç mi kendine saygın yok lan.
    2 ... katalin
  3. 3.
    Yakında canlı canlı sikişicekler düğünlerde. Davetli önünde gerdek modası.
    8 ... kendindeneyabancikadin
  4. 4.
    Gecenin fragmanını yayınlamışlar.
    2 ... mavi huydur bizde
  5. 5.
    gelin kezban, damat ise bildiğin kadrolu keko. siz üremeyin lan valla bak. başbakan olsam ne kadar keko varsa kısırlaştırırdım. acıyan namerttir!

ankara'da keçiören belediyesinin a takımı diye salak bir timi var ve alayı bu tip kekolardan oluşuyor. her boka karışıyorlar ilçede. yenilikçi, çağdaş, bilime ve kültüre önem veren birinin elinde olsa bu düzen zamanla şimdiye göre çok daha güzel olurdu.

lanet ediyorum gücün ahmakların elinde oluşuna.
    -1 ... daima seninleyim
  6. 6.
    ASFDFSAFSAF .BEN BUNA NEDEN BU KADAR GÜLDÜM. AYRICA O BABET NEDir allasen. libido killer .
    2 ... scarlett o hara
  7. 7.
    hayatının don 25 senesi taş ocaklarında geçmiş adam eylemidir. bu yokluk başka türlü olmaz çünkü. bunu ilk okuldan alıp direkt maden ocağına sokmuşlar yerin yüzlerce metre altına. güneşe hiç çıkarmamışlar hiç kadın falan görmemiş 25 sene. sonra çıkar çıkmaz kız bulup düğün yapmışlar belli ki..
    4 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    Yeşilçam misali gerdeğe uğurlanırken sırtlarına vurula vurula hastanelik edilmesi gereken çift eylemi.
    4 ... pezevenk malik
  9. 9.
    16 yıldır çeşitli düğün dernek organizasyonları tertip eden kurumsal bir firmanın hukuki danışmanlık hizmetini yapan avukatlık bürosunun yiyecek&içecek tedarikçisinde satın alım müdürü pozisyonunda çalışan biri olarak hayatımda böyle bir açlık görmedim dedirten yalama eylemi.
    2 ... temple of the doge
  10. 10.
    Karısını komşusuyla paylaşan kavim için şaşırtmayan eylem. Tweetin altında grup koşusu bile var.
    ... yani herhalde sanirim galiba