1. 1.
    ikisinin de kadın olması net. damat kayınbaba anlaşmazlığı var mı? yok, çünkü erkekler uysal ve akıllı varlıklar. evet
    2 ... bilimsiz kurgu yazari
  2. 2.
    bir kukudan çıkıp diğerine girmek. terk sorunu yani !..
    1 ... teflon
  3. 3.
    ikisinin de en özel, en sevilen olma ve bunu kanıtlama isteği.
    Görümcede de durum aynıdır.
    Eş, kardeş ve annenin rekabet içinde olması saçma olduğu kadar yaygın bir durum.
    Bir kardeş olarak kendi hayatım yok mu ki abimin eşiyle mücadele edeyim veya ondan değerli olduğumu göstereyim. Aralarını bozayım ki gelin elensin falan sldkdk. Get a life dostum.

Hatta benimki kerizlik boyutuna girse de, gelinin ailesi abimden maddi manevi olarak benden daha çok yararlanıyor, bu da insanın sinirini bozuyor ama yine de kimseyle uğraşmam. Paşa paşa bana sorulan kadar konuşur, ortak konularda fikir belirtirim. Ortalığı karıştırma gibi aksiyonlara girmem. Baktım abim bana yanlış yapıyor siktir git derim. Veya ablam veya oğlum. Herkes böyle olmalı ve yerini bilmeli. Ama şimdiye kadar gördüğüme göre evlilik meselesi olunca dıdının dıdısı bile otoriteye dönüşüyor. Kim daha çirkefse diğer taraf sinir krizleri geçiriyor. Herkes kendine bi hayat edinse böyle olmaz aslında.
    3 ... honeycoc
  4. 4.
    tamı tamına iki bölüm gelinim mutfakta izledim. yetti. üstün zekamın da yardımıyla şu kanıya vardım; gelin kaynana anlaşmazlığı çözülemez.
    1 ... bence de miyav
  5. 5.
    kadın çünkü onlar.
    bunu bizzat annemden de duydum.
    kadınız biz dedi. tabiatımızda var çekişme, çekememezlik dedi.
    keşke hepiniz bu kadar dürüst olsanız.

evet.
    ... mgks
  6. 6.
    Damat kayınpeder anlaşmazlığı yok da aşkı var isterseniz.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192424/+
    ... serdarsl06