1. 1.
  doğal olamamakla beraber, komik pozlarla taçlandırılan enstanteneler.
  bi de gözlere sokulur ki gecerken vitrinden empati yaparken bulursunuz kendinizi.
  7 ... gizli ozne
 2. 2.
  genellikle arka planda gelin hanimin gozlerine yer verilen fotograflardir.
  7 ... ne icindeyim zamanin
 3. 3.
  fotoğrafçıya tonla para kazandırmak, damadı zarara sokmak ve çeşitli eziyetler vermek suretiyle saçma fonlar önünde çekilen anlamsız fotoğraflardır..
  3 ... zekeriyabeyaz
 4. 4.
  arka plan olarak abuk yerlerin, alakasız manzaraların kullandığı fotoğraflardır. fotoshopla sana benzemeyecek hale getirilen, kimi çin evleri önünde, kimi arizona çölünde çekilmiş gibi fantazi fotolardır bunlar. tamamen fotoğrafçının insafına kalırsın. seni kime benzetmek ister, nerede görmek istiyorsa o şekle girersin. artık kısmetine ne çıkarsa..
  3 ... disikartal
 5. 5.
  dünyanın en sahte ve luzumsuz fotoğraflarıdır.

  suratlarda anlamsız bir mutluluk yansıtılmak için türlü şaklabanlıklar yapılır bu fotoğraflarda.

  neler gördüm ben.

  ayrıca ulan, zaten 4 bilemedin 5 vakte kadar, o fotoğraflara bakmak size hayatınızda yaptığınız en büyük hatadan başka bir şeyi hatırlatmayacak.

  kızacaksınız kendinize. bok var da gülmüşüm diye.

  kafamı zikim diceksiniz ama zaten onu yapan kişi halihazırda yanınızda olacak.
  6 -1 ... msd
 6. 6.
  muhtemelen gelin hanımın ayağına kapanmış, ufka bakan damat pozlarının yer edindiği fotoğraflardandır.
  eskilerde palmiye ve şelale dekorlu olanları revaçtayken, şimdilerde eyfel kulesi nin önünde ya da maldivlerde denizin ortasında duruyormuş havası verilmiş olanları tercih edilmektedir.
  ne kadar tuhaf gözüktükleri hiçbir zaman itiraf edilmediği için her gelin ve damat aynı yerlerde, aynı şekilde poz vermeye devam etmektedir.
  2 ... sokratesla
 7. 7.
  yapay sevgi gösterilerinin adresi olan gelin damat fotoğrafları,çekildikten sonra da yapaylığını korumak için doğal olan yerlerin fotoğrafçı tarafından fotoşopla düzeltilmesiyle oluşan kağıt.
  4 ... senkronkaymasi
 8. 8.
  yapay sevgi gösterilerinin adresi olan gelin damat fotoğrafları,çekildikten sonra da yapaylığını korumak için doğal olan yerlerin fotoğrafçı tarafından fotoşopla düzeltilmesiyle oluşan kağıt.
  2 ... senkronkaymasi
 9. 9.
  arka fonda niagara selalesini anlariz, tren istasyonundaymis efektine de eyvallah ama güzel kardesim damat gelinin ayakkabisini baglar mi lan? arka fon bordodan pembeye dogru yumusak gecis yaparken hemde.
  onu yapan bunu da yapti! e hadi bu fotografi cektin ki aciyida sen ayarladin, bunu 1 metreye 80 cm boyutlarda neden vitrine koydun? yapmayin bunu yapmayin.
  adres verip rencide etmek istemiyorum.
  6 ... bakbibak
 10. 10.
  ünlülerin photoshoplu fotograflarından katbekat doğal olan fotoğraflar.
  3 ... tarumar