1. 1.
  bir çok değişik kategorilere ayrıldığımız şu günlerde olması gereken hareket.

  sağcı, solcu, ateist, komünist, budist, şamanist, hristiyan, musevi, fenerli, galatasaraylı, beşiktaşlı, hasancı, nihatçı, acuncu, merveci, tayyipçi, kemalist, milliyetçi, atatürkçü, laik, şeriatçı, cemaatçi ne olursa olsun ulan ne kadar çok şeye ayrılmışız.

  tavsiyem sözlüğün ağır abilerinden biri öyle bir başlık açsınki herkes artı oy versin versinde istersek nasıl birlik olduğumzu gösterelim birilerinin oyuncağı olmadığımızı gösterelim.
  3 -2 ... boltuzlu
 2. 2.
  Türkiye garip ülkedir. sağcısı, solcusu vardır ve daha niceleri fakat Euro 2008'e katılırız birlik ve beraberlik şu haldedir;

  https://video.uludagsozluk.com/v/gelin-bir-konuda-tek-yürek-olalım-41614/  Keşke şu birlikleri ramazan, maç, cuma namazı ve bayram gibi şeylerin dışında da gösterebilsek fakat olmuyor, olmuyor, olmuyor.
  1 -1 ... kurupilav
 3. 3.
  bir konuda gözlem-düşünme-analiz yapacak yetiye sahip insanları bu cahil-çıkarcı toplumda aramak; anası sikilmemiş kız aramak gibi olmalı.
  ... thebiggraywolf
 4. 4.
  gereksiz çağrı. pilav günü gibi birşey herhal. farklılıkları yok etmenin alemi nedir? çeşitlilik gibisi var mıdır? tek tipleşmeye bu kadar mı meyyaliz? bunca farklılığa rağmen bir arada olabilmenin(internet alemine bakarsak herkes katil olacak kadar sadık davasına, amma lakin ki öyle değildir) paha biçilemez olduğunu göremiyor musunuz gerçekten?

  olunması gerektiği zamanda zaten birlik olunacaktır.
  ... letis