bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  öde ve çaktırmadan ülkeyi terket, arkanda bi intihar mektubu bırakmayı unutma. bi süre sonra dönersin. bu mantıkla hareket eden bir ailenin kızıyla, buna mani olmayan, ailesine itiraz edecek cesareti olan kadınla evlenme. yoksa o ödediğin gelin başının acısı ömrünün sonuna kadar peşini bırakmaz. peşin intihar etmiş olur o damat.
  ... anconia
 2. 2.
  doğrudur yapılması gereken eylemdir. ayrıca gelinin sülalesi ve arkadaşları da dahildir, damat tarafından ödenir bütün kuaför masrafları.
  ... loveatthefirstsight
 3. 3.
  damadın, acısını gerdek gecesinde çıkartamayacağı olaya neden olan ailedir.

  damat belki gerdek gecesinde üstün performansı ile "fenasi kerim" diyebilirken, böylesi bir ailenin kızını almakla ömür boyu s.kilmeye de mahkumdur. ama aldığı hatun o ilk heyecan geçtikten sonra bugün başım ağrıyor, yarın istemiyorum vs. diyecek bunun haricinde de "annem dedi ki...", "babam dedi ki..." replikleriyle ailesinin temsilciliğini yaparak damadı domaltılmaktan beter edecektir.
  ... olur mu
 4. 4.
  düğünden sonraki kısımda kızlarının başını alacağını bildiğinden damada son bir kazik atma gayretinde olan ailedir.

  bilmiyorlar ki damat kazığı yedikce o sinirle aksam daha sert davranacak :d
  3 -1 ... kullanilmayan hesap
 5. 5.
  Dogru amk gelin basi diye gidiyon 5 kisi daha saçini yaptiriyo sanki aksam 5 kisiyle sevisicez baldiz yenge komsu kizi falan bedavadan saç yaptiriyo damat sagilmalik inek ya.
  2 ... karton toplayan cocuk