bugün

yazar kişilerinin kendi aralarında bayramlaşmasıdır.
de haydi, nice bayramlara * *
tek tek bayramlaşması zor olacağından topunuzun bayramı kutlu olsun şeklinde yapılacak bayramlaşma türüdür.
(bkz: bayramınızı tebrik ederim) *
(bkz: bil mukabele)
pencereden atlarım, bayramınızı kutlarım. ehe.
enteresanmış, bambaşkaymış. yüzyılır yapıldığı için geleneksel sanırım. hay allah.
zall'ın elini öpmek için herkesin sıraya girdiği bayramlaşmadır.
(bkz: bayramları kutlu olasıcalar)
sagcısının solcusunun şucusunun bucusunun uzununun kısassının şişmanının zayıfını hatta inanan inanmayanın ama hep beraber yaşamayı bir mutluluk bilen tümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yazarların ve sevdiklerinin bayramını kutlarım arkadaşlar.
sevgili sözlük yazarları,
Bugün 20 eylül 2009 yani bayramımızın birinci günü. Dün ve önce ki günler hep sözlükte geçti saatlerimiz, günlerimiz ve dakikalarımız. Bazen başlıkları beğenmedik, bazen ise entryleri, bazı yazarları sevdik ,bazılarını sevmedik, bazıları düşündürdü bazıları ise hüzünlendirdi, bazılarınla söz dalaşına girdik bazılarınla ise iyi birer arkadaş olduk fakat şimdi kavga edenler uzatsın elini, küsler barışsın, sevgi isteyenler ise annesine babasına sarılsın. Şakayı bir yana bırakmak gerekirse, kısacası sözlükte hergün bayram. Tüm sözlük yazarlarının bayramını kutluyorum, hayırlara vesile olmasını diliyorum.

- - - - - - - - - -

bugün bizim bayramımız,
hem güleriz hem oynarız,
büyüklerin elini öpersek,
cüzdanımız dolar hızlı bir şekilde.

* * * * * * * * * * *

Evet sözlük yazarları,
bayramınızı birer birer kutlarım,
verin hesap numaralarınızı,
yatırayım bayram harçlıklarınızı.

(bkz: merhaba ben geldim) * *
mutlu, huzurlu, sağlıklı daha nice bayramlara aynı çatı altında.
bütün uludağ sözlüğün ramazan bayramı kutlu olsun.
ramazan bayramınız kutlu olsun...

şimdiden söyleyeyim, kurban bayramında sözlüğe girmeezsem meerak etmeeyin... *
happy eid!!
ramazan bayramınız kutlu olsun.
hayırlı bayramlar ...
bir yerlerinizi yırttınız mesaj gelmedi diye, buyrun:
(bkz: july4th) "tüm yazarlarımız şeker ve ramazan bayramı kutlu mübarek olsun. sevdiklerinizle beraber güzel bir bayram geçirmenizi canı gönülden dileriz."

iyi bayramlar sözlük.
herkese bol kavurmalı bol harçlıklı bayramlar diler...
minareden atlarım, bayramınızı kutlarım. bol kazançlı, bol kavurmalı nice nice bayramlar.
(bkz: gel öpüjem)
elinizi öpemesem de
yüzünüzü göremesem de
yazardaşlarımın bayramını kutlarım.
iyi bayramlar efendim.
hayırlı bayramlar.
sekizinci nesil yazarların diğer nesil yazarların ellerinden öpmesi gerektiği bayramlaşmadır. birinci ve ikinci nesillerin de şeker niyetine artı oy vermesi farzdır.
hamınızım bayramını kutlirem.
sözlükte yeni olmam hasebiyle bu bayram ilk defa katılmış bulunduğum bayramlaşma türüdür. herkesin bayramı mübarek olsun. *
bütün yazarların bayramı mübarek olsun.