1. 1.
    Aramızda gelecekten umutlu yazarların olması ya da olmaması durumudur.
    Benim şahsen yok. Böyle geldi böyle de gider.
    7 -3 ... isbaranin kizi almilaa
  2. 2.
    vize istemeyen ülkelerin listesini çıkardım. umuttan bahsetmeyelim istersen.

diyerek isyanımı dile getirdiğim durum.
    6 -1 ... okati
  3. 3.
    Elbette var!
    Yok öyle teslim olmak
    Güzel günlere inanmaktır yaşamak.
    7 -2 ... cakircali efe
  4. 4.
    muhakkak olması gereken insan grubu. seçim sonuçları öyle gösteriyor yani.
    benim tek hoşuma giden tarafı, ilkokula başlarken yanımda olan ak parti iktidarının üniversite mezuniyetimde de beni yalnız bırakmayacak olması. öyle de sadık bir parti. yerim. *

edit: hmmm bu kadar eksilenmişim ama utanmıyorum aq gençliğimi çürüten, ak partiye oy veren güruh utansın. 17 sene ne demek be.
    3 -6 ... potansiyel isletme muhendisi
  5. 5.
    Harbiden var mı ya? Telefonumun parlıklığı bile geleceğimden daha parlak.
    4 -2 ... killer and a sweet thing
  6. 6.
    umudum hala var.
    dibi görmeden yukarıya çıkılmaz.

mutlaka yavrum notalarının -dizelerinin hediye edildiği nesilleriz biz. tüenmemeliyiz.
    2 -1 ... sakar medusa
  7. 7.
    hayır yok...
    2 ... arrius antoninus pius
  8. 8.
    (bkz: yok)
    1 ... simdi banabi bak lan
  9. 9.
    Her yükselişin bir de çöküşü vardır bende sabırsızlıkla o günü bekliyorum. Bazı kesimler şimdi görmediklerini o gün görecek. Halk açlık sınırında yaşamaya çalışırken onlar saraylarında millet işsizken onlar yattıkları yerden dolarları sıfırlıyor siz burada onları savunup elaleme hakaret ederken onlar o yüzde 49 u kandırmış olmanın sevincini yaşıyor. Ama bunlar da geçecek umut herzaman vardır.
    5 -2 ... eminemin beresi
  10. 10.
    eğer yeterince inanırsanız aramızdaki umutluları görebilirsiniz diyerek cevap vermek istediğim soru. insanoğlu meraklı olduğu kadar sabırsız bir yaratıktır aynı zamanda. bazı güzel şeylerin çok çabuk olmasını isteyebilir mesela. belki de gerekli olan tek şey beklemek ve sadece biraz zamandır.
    ... 6146854374786740