bugün

vallahi benim bir an önce emekliliği alıp bir dere kenarında yazlık bulmam lazım... gelecek umarım geldiğinde bu durumu arz edersin.

(bkz: klasik)
(bkz: basit)
(bkz: ama nasıl güzel)
mesleğimi elime alayım da dünya mı yanar artık savaş mı çıkar gram skimde değil.
Hayırlı eş iş aş birde bir evim ve arabam olsa yeter de artar bile. Fazla bir meblada gözüm yoktur.
Beklentim farklı tabiki ama şuan yaşadığım hayata bakarsak şantiyeci olacağım gibi görünmeye başladı.
bir soru başlığı. mutluluk, huzur ve sevdiğim yanımda olsun başka bir şey beklentim yok. klasik gibi gözükse de çok önemli bir temenni aslında.
insanlar beklenti ve hayallerini diğer insanlarla paylastiklarinda ilk kiside bir enerji dusuyor. O ilk kisi ikinci kisiye ikinci kisi bir tanidigi diger kisiye anlatiyor ve düsen enerji sizin gerceklestirme motivasyonunuza evrenden bir boomerang olarak geri donuyor. Ona gore bahsedin derim
Atanmak. (bkz: atanamayan öğretmen)

(bkz: koca)
görsel
0:00 0:04
sadece kendime karşı bir sorumluluğum olsun istiyorum. kimse için bir şey yapmak yahut yapma zorunluluğunda olmamak istiyorum.
Kendi yağımda kavrulmak..
aileme destek olmak ve onlar ölünce küçük bir yerde küçük bir işletme açıp çalışmak...
güvenilir, huzurlu bir ev. interaktif ve capcanlı bir iş ortamı. kazanılan dostların hep yanımda olması. maddi rahatlık. her şeyden daha çok değer veren eş, çocukları bile benden farklılaştıracak kadar. her sabah uyandığımda da yatakta şımarabilmeme izin verecek bir vakit istiyorum. birden çok hayvan türü ile yaşam alanımı paylaşmak da. hehey.