bugün

sen, gelecekteki sevgilim belki de sonum...

niye yazıyorum bu satırları bilmiyorum. belki de sana okutacağım umuduyla yazıyorum. seni ne kadar beklediğimi bil diye yazıyorum. bekliyorum...hiç gülmeyen şans güler de seni karşıma çıkarır diye bekliyorum.

daha önce çok şey yazdım sana. defterler dolusu şiirler, mektuplar. hiçbirine cevap alamadım bunca zamandır. gelemedin bir türlü. çıkmadın karşıma. sarılamadım, sensin diyemedim... hep erteledim kavuşma sahnelerini hayallerimde. hep sonraki güne attım. bugün olmadı ama yarın çıkacak karşıma diye bekledim. sen gelmedin... ya da geldin de tam gelemedin. olsun kızamıyorum sana. zamanı var bilirim.

sana en yakın tutan şey hayallerim. onlar da olmasa yitirecektim tüm umutlarımı sana dair. onlarda olmasa inanacaktım gelmeyeceğine. ama bilirim bırakmayacak asla hayallerim beni. tıpkı senin gibi... geleceksin umuyorum. gün gelecek beraber okuyacağız bunları. bak diyeceğim nasıl bekledim. olmasan da her günümü nasıl seninle doldurdum. her anıma nasıl sığdırdım seni. gülümseyeceksin. değdi diyeceksin. umut ediyorum bir gün geleceksin...

tanıyorum ben seni..

daha fazla '' deli '' dedirtme bana tamam mı ? geçmişteki kimse gibi olma.

bazen ne istiyorum biliyor musun?
yanımda ol, dizime uzan… hatta konuşmayalım bile o an. sarılma, öpme…
ama yanımda ol.
neredesin, ne yapıyorsun, kiminlesin… bunların hiçbirini düşünmediğim bir an olsun istiyorum, güvende ve iyi olduğunu bileyim.
yani,
yanımda ol…
mektup bile değildir.
eski sevgililer cc ye konulmamalıdır.
ona yalan söyleme. her ne şekilde olursa olsun... söyleme!
o gemi gelicek

http://www.youtube.com/watch?v=c64T1StEXdw