bugün

Zaman ne kadar da hızlı geçti değil mi ?

Umarım istediğin yerde sevdiğin insanlarla biraradasındır.
Umarım atanmışsındır veya gerçekten mutlu olduğun bir işe sahipsindir.
ayçin seni çok seviyorum.
hala salak mısın ?
Kimseye gözün kapalı güvenme.
ulaşamadığın şeyler var, biliyorum. hep olacak bunu da biliyorum. bazen ulaşamadığın o minik şeyleri serbest bırak. onlar sana hiç ummadığın anda gelecek.
Çok mutlu olduğunu biliyorum. Bunun için elimden geleni yaptım. Sen de bunu yitirmemek için elinden geleni yap lütfen.
bırakırdım ama sonra gelecekte not bıraktığım girdiyi bulamıyorum.
Yazmak istemiyorum tutar falan. Aklımda hep negatif olgular var çünkü. Gerginim.
benim yüzümden bi bok olmadı senden. yaptıklarımdan pişman değilim ha.
yazıklar olsun sana .
Sözlükte takılacağına ders çalışsaydın burda olmazdın.
Umarım hayatın düze çıkmıştır.
Aldığım kararların ceremesini çekiyorsun. Yavaş yavaş yıllarca oluşturduğum şeylerin tamamen yetersiz kalmaya başlamasının sonucusun. Oturup düşünmek yerine biraz canlan ve uzaklaş. Hala gidemediysen bu lanet şehirden, ülkeden, insanlardan kalk ve git. Otostop çekecek olsan dahi git. Boynunu kimse için eğmediğine eminim, aynen devam. Başına silah dayansa da sen olmaya devam et. Ama her şeyden önce git. Her şeyden ve herkesten.
Sakin ol.
Kaldırabildiğin yük kadar değil, hedeflerin kadar güçlüsün ve unutma imkansız diyorlarsa bil ki bu kendileri için imkansız senin için değil.
anahtar paspasın altında.
Umarım doğru olanı seçmişsindir.
eğer sigara ve içki içiyorsan sevdiğin 3 insanı da kaybettin demek ki.
Hala yalnızmısın lan gerizekalı..
Ne gerek vardı.
sorgulamaktan vazgeçme.
amacından asla vaz geçme sen başarırsın.
Reis bak şimdi bana kızıyosun ama ben bu mallıkları yapmasam sen o sen olmayacaktın. Bide böyle düşün derim ?
Seni çekebilen erkeği alnından öperim.