bugün

muhtemelen hiç doğmayacaksın güzelim.

doğsaydın adın almila olacaktı, güzel isim.
hem de türkçü.

kız kardeşin olsaydı adı gülcihan sultan gibi bir şey olabilirdi.
ha bir de erkek tabi. klasiklerden. mete han iyiydir.

niye doğmadığınızı ananıza sorarsınız.
Çay koy.
seni yapmak istemiyoruz, ama kazara olursan beni değil anneni dinle yavrum.
Daha iyi bir hayat yaşa diye baban ve ben kpss eziyeti çekiyoruz.
Asla olmayacaksin.
Uludağ sözlüğe sakın yazar olma..
Bak sakın piercinge falan heves etme annen nefret ediyor hayatta izin vermez. Üzgünüm şimdiden kızım.
Bir de genlerimi taşıdığın için çok şanslısın.
Asla olmayacaksın.
bak yavrum sen sen ol üç kişiyle sakın evlilik yapma.

1 kemalist
2 ateist
3 alevi

bunların üçündende uzak dur geleceğini ipotek altına alma.
Annesine havale yaparım. O iyi iş çıkarır bu konuda herhalde.
Güzel kızım edebini kaybetmiş olan bu toplum sana batıyı sevdirecek,oradaki yaşantıyı sana özendirmeye çalişacaklar,önce konuşma şeklini değiştirecekler,giyim tarzın sıra elbet düşünce tarzına da gelecek.Bu süreçte ben sana çok fazla karşı çıkacağım,bizim kültürümüzü sana anlatacağım sen bana kızacaksın ama ben ısrarla bunu yapacağım.Güzel kızım sen benim gibi olmayacaksın,başka bir ülkede yaşıyor olsan bile nerden geldiğini,kim olduğunu asla unutmayacaksın.
Daima geleceğini düşün ve dara düşene yardım et. ileride o karşına çıkar çünkü. Hiçbir zaman ümidini yitirme ki her zaman önünde bir hedefin olsun. Bu dünya bir kötüyü daha kaldırmaz. Onun için en faydalı işler yap ve kalbinin sesini dinle. Derdim mesela.
babana çok aşığım ama ona bu gerçeği pek dillendirmiyorum, şımarmasın. aramızda ok?
Ananı hiç sevmiyorum.. Ona bunu söyliyemiyorum ağzıma sıçar...

Aramız da ok ?
Zekânı babandan al huyun suyunu benden *
Minnoşum zeka yönünden bana güzellik bakımından annene benzersin umarım.
çocugum evladım yavrum, asla biriyle evlenme aşamasına gelemedigim icin galiba doğmayacaksın. zaten cocuk da sevmem.
Fizik sevsen iyi olur. Karşıma ben aşçı olmak istiyorum diye gelirsen yine desteklerim ama biraz da üzülürüm.

Bir de Simdiden soyleyeyim bende kalmasın : anne olunca anlarsın.
sen, sen ol. başkası olma.

neysen o ol.

ben ölene kadar yanındayım.
Asla bir kendini bilmezin seni üzmesine müsaade etme. Birilerinin en kıymetlisi iken kıymetsizliği tercih etme. Kalbinden iyiliği, yüzünden gülümsemeyi eksik etme. Seni şimdiden çok seviyorum...
Gelecek çabuk gelsene de senle oyunlar oynasak.