bugün

birbirimizi bulduysak bir mucize yaşanmış demektir. bunu kaybetmemize izin verme, vermeyelim.
sen "o" olsan bari.
bak her sabah sana güzel kahvaltılar hazırlıycam, kravatını bağlıycam, seni öperek evden uğurluycam uzun lafın kısası artık bul beni okul bitincede evlenelim diyorum. valla bak mutlu ederim seni kaçırma beni öpüldün.
Suan nerdesin napiyosun bilmiyorum. Umarim seninle bir kere bile olsa ayni hislere sahip olmusuzdur. Belki ayni sarkiyi dinleyip baskalari icin içlenmisizdir. Belki sende benim gibi cogu zaman kendini zavalli gibi hissetmissindir ve cogu zamanda yine kendine sarilip kendinden medet ummussundur. insallah ne yaptigini bilen bir adam olursun. Cunku bu belirsizlikler beni cok yordu. Kasin gozun yuzun nasil olur bilmem ama bana guzel bak ve herseyimle kabul et, ben oyle yapacagim. Umarim ask evliligi olur bizimkisi. Yanindayken kendimde hic bilmedigim bir kendim bulurum..umarim..
Şu an habertürk sabah haberlerini sunuyorsundur inşallah...
Başlıyorum;
1- çok oku bebeğim fikirlerin olgunlaşsın, düşüncelerin güzelleşsin.
2- çok gez çok yer gör önyargılarından kurtul insanları sınıflandırma, sırf insan oldukları için sev. insanlık en büyük paydan olmalı.
3-karakterli yaşa kuralların oldun bir hayat felsefen oldun serseri bir mayın gibi hayat yaşama.
4-empati yeteneğini geliştir, halden anla, vicdanını kaybetme.
5-hayatı müşterek yaşamayı öğren egolarını törpüle.
6-sanata çok önem ver özellikle sinema ve müziğe. Beraber izleyeceğimiz güzel filmler biriktir heybende güzel müzikler güzel diziler.
7-sadakate çok önem ver sadakatli ol.
8-ince ruhlu ol ince zevklerin olsun edebiyatı sev şiir oku .
Çok güzel bakıyorsun, ama bana öyle, aşık aşık bakma lütfen, bizim geleceğimiz yok.
https://m.youtube.com/watch?v=5jD8bonFEx0

cok sanslisin...
gel ulan başım belada, beni bul karakollarda.
öyle aldattık diye ayrılacaksan evlenmeyelim böyle iyi.
Cayi guzel demle ve lutfen yemekte 'tamam yeterli' dedikten sonra bir kasik daha yemek koyma.

Tesekkurler.
Makyaj yapmanı, dar pantullar giyip götünü sergilemeni istemiyorum. Benim olanı paylaşamam. Umarım değişmeyen birisisindir.
Çok oku, çok gez fikirlerin olgunlaşsın, oturaklı bir adam ol düşüncelerin sığ olmasın sana saygı duymamın ilk koşulu bu olacak. ince ruhlu ol ince zevklerin olsun kibar ol, nazik ol.
Önyargılarından kurtul insanları sınıflandırma, sırf insan oldukları için sev, değer ver. Vicdanın pusulan olsun, benim de pusulam ol yolumu kaybedeceğim zamanlarda.
Kendimi güçsüz hissettiğimde elimi tut gücünü paylaş benimle. Güzel bir ailen vardır umarım. ilişkilerin hep güzel olsun kıymet ver onlara. Babanı babam gibi görebilirim diyemiyorum babama olan saygım, sevgim bambaşka benim annemle hiçbir zaman düzgün ilişkim olmadı anneni annem gibi görebilirim. Ailenle ilişkilerimde köprü ol. Ne aileni ne beni seçme iki tarafı da birbirine ezdirme.
Hayatı birlikte yaşamayı kolaylaştır, kendine güven ama egolarını da törpüle.
Sanata, doğaya güzel şeylere önem ver. Güzellikleri benimle paylaş, izlediğin filmleri benimle de izle. Dinlediğin müzikleri benimle dinle benimle yeni şeyler yapmak için heyecanını kaybetme. Birlikte geçireceğimiz zaman görev gibi alışkanlık gibi olmasın.Hep güllük gülistanlık olmayacak hayat, sana anlattığım şeyleri tartıştığımızda bana karşı kullanma, beni zayıf yerimden vurma.
Sadakate çok önem ver sadık ol, ben sana geldiğimde geçmişimdeki kimseyi bugüne taşımadan, seni zihnimde bile aldatmayacak şekilde geleceğim. Sen de bana öyle gel.
Beni kimseyle kıyaslama her şeye yeniden başla. Özür dilemeyi bil. istediklerini, istemediklerini benimle paylaş. Dürüst ol, net ol. Ben sana hiç yalan söylemeyeceğim.
Akşam eve gelecek bile olsan seni özleyeceğim. Beni ihmal etme o yüzden.
sen bana diyorsun mutfakta tüp bitmiş, ben sana diyorum ne diyorum biliyorsun. senin ağzını burnunu yerim *
Ali Ağaoğlu 20 li yaşlarda burada yazsaydı benimki hala doğmadı derdi şayet.*
Boşanıyoruz.
Benim hayatıma girecek kadar düştüysen yazıkk. Çünkü nerden tutsan elinde kalır bi yaşam.
bırak sana fütursuzca aşık olayım...bir insan en çok ne kadar sevebilirse, bırak o kadar seveyim...yeter ki güvenimi sarsma...yoksa ne aşkım ne sevgim umurumda olmaz yakar geçerim...yıkar giderim...
Beni burada bırakıp geleceğe gittiğin için bir miktar kırgınım.
Hiç bekleme, evli mutlu mesut biriyim... forza bjk!
kykya biraz borcum var hayatım.
çok eğleneceğiz.
Bu güne kadar neredeydin seni şapşal.
güncel Önemli Başlıklar