bugün

çık gel artık lan neredeysen bıktım bu abazanlıktan pardon yalnızlıktan. gelince bu birikimin intikamını senden çok fazla alacağım bilgin olsun.
(bkz: her ki ayrı yazılmaz)
güzel bir geçmişin yoktur eminim,benim de yok zaten. Boşver. Mühim olan güzel bir geleceğimiz olsun.
saygısızlık yapma.
Beklemediğim zaman geleceksin sanırım,bende bu yüzden beklemekten vazgeçtim gelmesende olur ama gelirsen çok daha güzel olur.Yalnız ölmek kadar trajik bir şey yok,en büyük korkumda bu , gel birlikte kendi sonsuzluğumuzu yaratalım.
gelme, böyle daha iyiyim, geleceksen bil ki işsizim... ne kadar süreceğini de bilmiyorum.
ara sıra çıkıp çöplerden kağıt plastik topluyorum satıyorum kitap alıyorum, komşu çocuklarına ders veriyorum zaman zaman onun ücretini "maaşını alınca ödersin komşu" diyerek uzatmaları oynuyorum..

çiçek alamam ama istersen balkonda annemin yetiştirdiği maydanoz, nane dereotu demetinden verebilirim sana, onu da sen istemezsin o halde gelme bir az daha bekle...
Gelme.
Ciddiyim bak. Benim gibi bir cadı ile hayat geçmez.

Böyle dürüst birini de bulamazsın tabii ama gelme yani.
Bu kadar.
Tsk.
Gideceksen hic gelme beni de yorma.
Gelme hiç.
Seni Bana kat da gel ne olur.
Geleceksen gel artık ama insan ol gel, aldatmamak için gel bide ilgi ve sevgi ile gelirsen daha hoş olur.
benden bi yol olmaz, sıkılınca git.
Çok şanslısın coooook.
Sana beninle beraber en fazla iki hafta mühlet veriyorum. Sonrasında kaçarsın benden.
Gel artık beni şu düştüğüm boşluktan kurtar nolursun yalvarıyorum sana.
Aaa sen mi geldin bende seni seni bekliyordum.. Ahh elimi silmeyi unutmuşm
-ki hangi durumlarda bitişik yazılır, hangi durumlarda ayrı yazılır, bunu bil lütfen.
Gel, gönülsüz de olsan...
Kırma, yorma, vazgeçme, biraz bekle ama belki 1 belki 1 bucuk sene.
Umarım şu anda ki sevgilimsindir.