bugün

iktidara gelemeyecek parti. belki konya'da bir varlık gösterebilir. ancak, diktatörü seçimle devirmede faydası olacağı aşikâr.
benim görüşüme göre siyasette bir iyi parti etkisi yapamadı kanısındayım. cinsiyet ayrımcılığına karşıyım elbette ama meral akşener kadın olmasına rağmen bence çok daha cesur görünen bir lider. ne babacan'ın devası nede davutoğlu'nun geleceği bence istenen ilgiyi toplayamadı. bir dönem abdüllatif şener akp'den ayrılıp türkiye partisi adında bir parti kurmuş ama başarısız olmuştu. bu dönemde gelecek partisi belki şener'in partisinden daha sükseli görünse bile bu tamamen milletin akp politikalarından sıkılmış olmasından kaynaklı. bilemiyorum belki deva, gelecek, saadet birleşir zıt kutuplarda olmalarına rağmen millet ittifakına destek verirlerse (ancak millet ittifakında hdp olmamalı) akp hegemonyasına son verme ihtimalleri oldukça yükselir. yoksa küçük partiler olarak yola devam ederler diye düşünüyorum.
gelmeyecek.
Fetöcülerin Darbe imasına destek vermiştir

görsel
boşu boşuna kurulmuş, amaçsız parti.

o kadar zekasız bir hali var ki parti profilinin cem toker'in etki alanı bile tek başına daha pozitif.

%1.5 civarında kalır bugün seçim olsa.
Ahmet Davutoğlu nu sevmem ama şimdiye kadar bu kadar dikkat çekici bir açıklama yaptığını görmedim, açıklama şuydu, normalde eski başbakanlardan birisi parti kursa bütün medya röportaj için sıraya girer, ama şuan bize gelen böyle bir talep yok dedi. Sanırım birileri bilerek medyayı yönlendiriyor şimdiden insanların dikkatini çekmesin diye, sonra soran olursa demokratik ülkede yaşıyoruz değil mi? Bütün imkanları sadece kendi reklamın için kullanacaksan bunun adı demokrasi değildir.
seçmen kitlesi akp'den kopma mı olur emin değilim. chp ve iyip'den de koparabilir.
görsel
seçmenin aklını daha nasıl karıştırabiliriz diyerek çoğalan partilerden biridir. siyasi hayatının çok ömürlü olacağını pek düşünmüyorum. kısmet bu işler...
Ahmet Davutoglu'nun yeni partisi.

%2 civarında kalacağını tahmin ediyorum.
ileride milletvekili olacağım partinin adıdır.
Gonya'da tkp'yi zorlayacak bardidir.
görsel
siyasi hayatımızın yeni yüzü, taze kan ahmet davutoğlu'nun partisi.
bildiğiniz gibi kendisi daha önce hiçbir hükumette yer almamış, bakanlık ve başbakanlık yapmamış birisi. üstelik hocaymış, böyle stratejik derinlik kitapları falan varmış.
bence denemeye değer.
Gelecegi olmayan bir partidir.
(bkz: Kafası şimdi geldi partisi)

görsel
kasnak yuvarlandı elek oldu eski o...lar melek oldu :DDddddd
(bkz: alevi kültür dernekleri başkanının gp ye katılması)
ismi tırt
Logosu tırt
Renkleri tırt
Tutmaz bu parti.
Sırf "guven gelecek huzur gelecek" diyebilmek için parti ismi seçmişler gibi duruyor.
Ne salak insanlar var ya.
kim, kiminle, nereden nereye, ne zaman, nasıl, ne için gelecek sorularını akla getiren parti.
Proje bir parti olduğunu düşünüyorum.
Geçmişin izinde.
cılız kalacak partidir.

islamcı görünüp amerikaya tam bağımlı bir politika izlerler.suudi arap tarzı yani.

eğer başarılı olurlarsa maskeli baloya hazır olun.
Bunlar iktidardayken neydiler ki şimdi ne beklensin.

Eğer mevcut hükümetten oy devşirebilirlerse bence iyi, ancak bunlar oy bile alsa gene gönül birliği yaparlar.

Yani kanımca bunlardan bişey olmaz. Olsa idi Zaten iktidarda iken olurdu.

He şimdi sonradan ayıktılar ve ayrıldılar diyenler olabilir. Ancak benim kandırılan ve aldatılanlara verecek oyum yok.
güncel Önemli Başlıklar