1. 1.
    Geleceği bilemeyiz. Ama geçmiş şu anki zamandan güzeldi.
    3 ... aslolan fenerbahce dir
  2. 2.
    geçmiş güzelde olsa kötüde olsa bize an itibariyle bir fayda sağlamayacağı için gelecek her zaman umutludur.
    ... aeneskral
  3. 3.
    geleceği biliyor muyuz ki, nasıl cevap verelim şimdi buna?
    1 ... aquagirl
  4. 4.
    imkansız olan her şey güzeldir.
    Geçmişe dönemeyeceğimizi bildiğimiz için güzel gelir. Halbuki geçmişte yaşanan kötü günler de vardır ama insanlar hep güzel günleri anar.
    Gelecek ise ne getireceği belli olmadığı için umutla bakarız ve onu da hemen yaşamamız imkansızdır.
    Gelecekte Kötü şeyler yaşasak bile o da Birgün geçmişte yerini alıp, anılsa bile önemsenmeyeceklerin arasında yerini alır.
    8 ... zarafet
  5. 5.
    Tam suan.
    Ne gecmis o kadar geri gidebildi ne gelecegi tahmin edebildim.
    ... endless pain
  6. 6.
    "zaman akıp geçiyor. bugünden en iyi şekilde yararlan. zaman kimseyi beklemiyor. dün orospu. yarın piç. bugünün ne olduğu belirsiz. işte bu yüzden onun da amına koyayım." Bu entryi okumuştum başka bir sözlükte. Benim cevabımda bu olacak.
    ... baybakkal
  7. 7.
    Geçmişin ne kadar rezalet olduğunu biliyoruz ancak geleceğin kepazeliğini hiçbir zaman tam olarak kestiremeyiz.
    2 ... pneuma
  8. 8.
    Valla çocukluk en güzeliydi.Ne iş ne ders ne hayat sıkıntısı vardı.Çok güzel günlerdi çok...
    1 ... uykucu adam 42
  9. 9.
    Gelmişimin de geçmişimin de geleceğimin de pu amına.
    1 ... alkolikagackakan
  10. 10.
    Bence hepsini bırakıp bugünü yaşayalım. Şimdinin güzel olması için uğraşalım.
    3 ... entry de mi girmiyagh