1. 1.
  3 yıldır gittiğim ve orada olmaktan müthiş zevk aldığım yaz kampı herşeyiyle inanılmaz anlar yaşatan 1-2 yılda kurulabilecek dostlukları 15 gün içine sığdırabilmiş harika ortam..

  1989'da 13 sporcuyla bir Basketbol Okulu olarak çalışmalara başladı.

  1993'de ilk Yaz Kampını düzenledi. Bu yıla dek Türkiye' nin dört yanından binlerce kampçı, dünyanın dört yanındaki 32 ülkeden gelen yabancı kampçılarla Geleceğin Yıldızları Yaz Kamplarında buluştu.

  1994'de A-Genç-Yıldız ve Küçükler kategorilerinde mücadele eden Geleceğin Yıldızları Spor Kulübü kuruldu. Geleceğin Yıldızları, bünyesine bir spor kulübü katan Türkiye'deki ilk spor okulu oldu.

  1994'den bu yana, projeleri Mercedes-Benz, International Hospital, Efes Pilsen Spor Kulübü, Polaroid, Sentim, Microsoft, Bilkom ve Giant gibi her biri kendi alanında lider olan dev kuruluşlar tarafından desteklendi.

  Internet'e üye olan, web sitesi hazırlayan ve etkin bir biçimde kullanılan ilk spor okulu oldu.

  1997'de ilk sömestr Kayak Kampını düzenledi ve o tarihten bu yana kesintisiz sürdürmekte.

  2001 yılında Türkiye'nin ilk Babalar & Oğulları Kampı Antalya'da düzenlendi.

  2002 yılında Türkiye'nin ilk Teknoloji Kampı' nı hayata geçirdi.

  2003 yılında ilk Geleceğin Yıldızları Sörf Kampı, Çeşme-Alaçatı'da düzenlendi.

  2004 yılında Apple Bilkom’un desteğiyle Türkiyenin ilk Film Yönetmenliği Kampını Uludağda düzenledi.

  Geleceğin Yıldızları programlarından görev alan eğitmen kadrosunun tamamı International Hospital uzmanları tarafından eğitilmiş, uluslararası ilkyardım sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

  istanbul'daki 2 Basketbol Okulu, Yaz Kampları, Sömestr Kayak Kampı ve Babalar & Oğulları Kampı ile her yıl yüzlerce geleceğin yıldızına hizmet vermektedir.

  bilgi için http://www.geleceginyildizlari.com
  ... hugo_emre
 2. 2.
  (bkz: gs li sabri) ** *
  ... 1.x.1
 3. 3.
  kendisini bu şirkete adamış dağhan tezbulur adında bursalı bir sorumlusu vardır. koş babam koş çalışır durmadan. e tabi bi yerlere gelmek kolay değildir. yelken kampı falan da yapıyo bunlar ekip çalışmasının önemi için. aştılar yani.

  http://www.geleceginyildizlari.com/
  ... cemilflower