bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Bu akşam ingilizce kursuna yazıldım. Yıllar geçmiş unutmuşum tabi yds yi. Yıllar öncesi uzman yardımcısı olmak için girmiştim 74 almıştım ama şimdi hedefim daha büyük. Şimdiden hayırlı olsun diyebilirsiniz. Artık karşınızda müsteşar arsiz var. Başlıklarımın altına düşüyo mu böyle yazan kızlar, abazan arsız diyenler, sokakta kız görse konuşamaz gelip burda edebiyat yapıyo diyen kızlar şimdi siz düşünün.

  Akşama kadar hayal kurdum. Bana düşüyomu diyen kızlara dudağımın kenarıyla güldüm geçtim. Hayal bu ya işte; azora geliyo makamıma oğlunun elini tutmuş. Arsız bey benim oğlan kpssden 70 puan aldı. Şu çocuğu işe koysak olmaz mı? Bilirsiniz sizi hep severdim. Azora hanım sizi kıracAk değilim ne de olsa eski şeyiz yani arkadaşız. Oğlanın belgelerini ver bakim deyip kısaca sepetlemek...

  Sonra rakivebalik geliyo makamıma. Ne de olsa ankara hanfendisi protokola uygun davranarak içeri giriyo. işte kutlamalar, hayırlı olsunlar, cnm çok sevindimler felan. Derdi kuzenini işe koymak. Neyse havadan sudan konuşurken akşam yemeği teklif ediyor hala bekar. Zamanında bana söylediklerini düşününce kibarca reddediyorum.

  Sonra domestik, ben tabi adana bölge müdürüyüm. Sümüklü bebeleriyle içeri dangıl dungul giriyo. ‘kurumunuzun yardımı varmı arsiz. iki çocuk bi ben kaldım tek başıma. Boyu devrilecise herif bıraktı bizi gitti annüyün mü.’ Çay kaave sölüyom hoş beş derken valiliği arıyom rica ediyom sonra o güzeller güZeli asude ablanıZı valiliğe yolluyorum. Vay be ne çok çökmüş diyip üzülüyorum.

  Ankara personel daire başkanıyken makamımda kitap okurken içeri kahvekompostosu teşrif ediyo. Yanında kızı. Hemen buyur ediyom. Tabi arsiz hayırlı olsun seni böyle göreceğim aklıma gelmezdi diyerek tebessüm ediyo. Kocadan ayrılmış bi kızı bi kendi yaşayıp gidiyolar. O arada ‘ kahve ama filtre değil alır mısınız diye tebessüm ediyorum. Kahveler içilirlen hayat hikayesini anlatıyo. Böyle böyle arsızım diyo. Tamam kraliçem üzme kendini ben kızını yerleştircem buraya. Siz bana sınav belgelerini getirin bi de şu formu doldurun ben referansım diyorum. Kızı doldururken formu göz göze gelip susuşuyoruz. Arada maziden laf açıp gülümsüyoruz. Gözlerinde mazinin isimsiz rüzgarları...
  Neyse uzatmayım şoförü çağırıyorum hanfendiyi evine kadar bırakın şu evraklarıda müdüre verin gereği diye imzalıyorum.

  Üzülüyo insan eski arkadaşlarını böyle görünce. işte zamanında piç erkek diye korkup efendi erkek ararlarken beni es geçiyolardı ama şimdi o piç arsız şimdi devletin en önemli gücü oldu.

  işte kızlar ne kadar kaçarsanız kaçın ben hep size hükmedeceğim.

  Hülasa bebeğin insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
  4 -1 ... arsizz
 2. 2.
  (bkz: durumumuz yoktu okumadım kardeş)
  2 -1 ... nasyonal sosyalist neo liberal
 3. 3.
  (bkz: apartman yöneticisi olmak)
  2 ... ketiapin
 4. 4.
  Bütün yazdıklarını okudum ve bu yazar, burada harcanıyor benden söylemesi. Bol şans azizim *
  4 ... bedreddin
 5. 5.
  Sözlük kızlarının nicklerini görene kadar ciddi ciddi okudum, gördükten sonra da madem buraya kadar okudum bari hepsini okuyayım dedim. Şuan hayatı sorguluyorum.
  4 ... kedilerinbabasi57