1. ?.
  içinde bulunduğumuz çağ nedeni ile; ilerleyen teknolojinin nimetlerinden faydalanarak. şöyle birşey icat edilmesini bekliyoruz.

  süpersonic ofis temizliği:

  0,5 litrelik pet su şişesi ebadında bir tüp. ofisin orta yerine bırakılacak. ofis kapısı kapatılıp dışarı çıkalacak. 25 saniye içersinde tüp kendiliğinden açılıp. tüpün içinde sıkıştırılmış halde bulunan; bilimum temizleme maddeleri ofise bir sis bulutu şeklinde yayılıp. tüm temizleme işini halledip pırıl pırıl yapacak. hadi güle güle kullanın.**** *
  2 ... senyolcubenhanci
 2. ?.
  mineralli havlu. duşa, yıkanmaya gerek bırakmasın.
  ... surudenayrilanidealistkuzu
 3. ?.
  değişmeyen temizlik icadı. namus için:
  (bkz: yarak)
  -1 ... iki kelime tek hece
 4. ?.
  hiç kirlenmeyen ürünler icat ederek olaya kökten çözüm getirmek.
  1 ... berkedede
 5. ?.
  mr. fazıl. made in turkey hemde.
  1 ... ulu dagci
 6. ?.
  bizi yoran ya da üşendiğimiz için yapamadığımız hijyen adına üretilmesini istediğimiz alternatif icatlardır. mesela şu halılar elektronik olsa kendi kendini temizlese ne güzel olur. yahu evde şöyle yere yiyecekleri-içecekleri döküp tv seyretmek ,iki sohbet etmek, play station oynamak istiyor insan. Aman yere dökülmesin çıkmaz, aman tepside kalsın, aman eşim-annem kızar, aman pahalı halıdır yazık olur diye tadını çıkaramıyoruz. bir tuşu olacak bastım mı iki dakikada ilk günkü gibi olacak. Üretilmesini ısrarla bekliyoruz.
  1 ... emkajmer
 7. ?.
  a-temizlikçi
  b-gündelikçi
  c-hizmetçi
  d-hepsi * *
  1 ... supersumo
 8. 1.
  toz, kir tutmayan zeminler, malzemeler olabilir. Veya en çok pislenen ürünlerde sensör benzeri bir sistem kullanılarak lekeyi tespit etme sistemi olur, bu tarz ürünlere aylık olarak belirli bir miktar temizlik malzemesi koyulur ve ürün, tespit ettiği yere malzemeyi anında kullanarak kendi işini kendi görebilir. * *
  Diğer bir seçenekte evlerdeki herşey * * * elektroniğe döner ve böylece temizlik sorunu virüs alanına taşınabilir.
  ... nimue
 9. 2.
  suya gerek kalmadan basınçlı hava yada gümüş molekülleri yöntemi ile vücudun tamamen dezenfekte edilerek, sudan çok daha üstün hijyen sağlaması muhtemel olan geleceğin olası temizlik yöntemleri..
  1 ... hazreti muz