bugün

duyarliligi azaltan bir madde sayesinde er kisinin bir kac dakika uzatma oynamasina firsat veren yan hakem. aslinda farkli pozisyonlar yaratip, isi uzatmaya birakmadan bu is kolayca cozulebilir, gerek yok boyle maddelere.
(bkz: kama sutra)
bir yere yetişmeniz gerektiğinde, sizi yolunuzdan alıkoyan, meşgul eden tipler bütünü...
erken boşalma problemi olanların, cinsel ilişkiyi uzatmak için kullandıkları, cinsel organın duyarlılığını azaltarak, geç boşalmaya sebebiyet veren madde...

hiç bir işe yaramadığı da söylenen hede
bayanların aylık yaşadıkları adetlerini geciktirmek için geliştirilen,yararından çok zararı olan bir hap türü.
okulda..

öörenci: günaydım hocam,derse geç kaldığım için özür dilerim yerime geçebilir miyim
örtmen: hayırdır ne oldu da geç kaldın
öörenci: hocam geciktirici aldım da dün akşam. yanlış aldım galiba. * * *
yanlışlıkla dudağa değdiğinde geçici his kaybı yaratan madde
çok işe yarayabileceğini düşünmediğim madde çünkü

(bkz: akacak kan damarda durmaz)
(bkz: vibratore geciktirici krem suren akil)
yaşanmış bir diyalog:

x: lerugas bu ne?
lrgs: geciktirici.
x: nereye?
lrgs: okula. her sıkmada yarım saat geciktiriyor.
x: ?!?
(bkz: taşıyıcı)
(bkz: tetikçi)
(bkz: suikastçi)*
(bkz: jason statham)*
özellikle pazartesi günleri sabahın sekizinden itibaren başlayan yoğun trafik. her defasında işe geç kalıyorum.
erken boşalmak yaygarasına son veren maddedir.

peşin edit : bunu her kim eksilerse erken boşalma sorunu var demektir.
erken boşalma sorunu olmayanların kullanmayacağı hede...

ama araştırdım yorumlar süper , teşekkürler XXXX sayende artık ilişkim uzun sürüyor , arkadaşlar XXXX çok iyi teşekkürler XXXX... *
kütükleştirici, bunu kullanmanızı gerektirecek bir sorununuz yoksa uzak durmanız gereken kimyasal madde. zira uzun süre idrar yapamama ya neden de olabilir.
bir icra kağıdını düşünmek kadar kadar geciktirmez.
(bkz: metro turizm)
Geciktirici prezervatif ile sahip olunabilen etkidir. Bilgi edinmek için:
https://www.ok.com.tr/cin...ervatif-ile-zamansiz-haz/
kalp krizinden götürebilen ilaçlar cem yılmaz'ın bu konuda cok iyi bir skeci var.
https://youtu.be/pOzzIUFTDZI
sıktıktan ya da kullandıktan sonra oral seks yapmayın genşler.
geciktiricili prezervatif güzel iş görüyor. durexin karşılıklı zevk modelini tavsiye ederim. içinde bir parça krem var kafa kısmında kalan. taktıktan sonra biraz elinizde yedirmenizi tavsiye ederim. bir de etkisini göstermesi 3 dakika kadar sürüyor. hemen takıp işe girişirseniz ve 3 dakikadan kısa sürede boşalan bir insansanız geçmiş olsun. (bkz: ben)

dezavantajı ise bu sefer boşalamiyorsunuz. tatmin olacak kadar ve partnerinizi tatmin edecek kadar efor sarf edince prezervatifi çıkarmanızı tavsiye ederim. sonrasında gerçekleşebiliyor nihayete ermesi gereken.