bugün

sanal alem insanların yapamayacakları şeyleri konuşup söylediği bir çöplüktür yüzlerce eleştiri isyan şikayet istediğin kadar yaz çiz burada kalır insanın acizce kendini avutma çabası sadece klavye ile hiçbir şey değiştiremezsin.
(bkz: tamam)
şarkılar yalan en gerçek kadar.
deli gibi uyumak istiyorum.
Bırakamam dostum gerçeklik diye bişey yoktur.
Dünya yuvarlaktır. Kesin bilgi yayalım.
birgün burası; bu dünyadan göçüp gidenlerin bıraktığı cümleler yığını olacak.
Ölücez, en büyük gerçek fazla kafaya takmayın.
(bkz: Essy) nickli yazarın gereksizliği.
Geceye bir çeyrek bırakmak daha makbuldür.
(bkz: altının önlenemez yükselişi)
ayse 6 yasindaydi ve hic gulmedi o gece.
Umutsuzluk bizi kurtarmayacak.
arkana bak ve gerçeği gör sence kaç kişi seni seviyor ve ihanet etmiyor.
Giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir.
Eyv..
Gecenin şahidi olmaz.
Ne Demiş sair ...
Yani yaşıyor olmak, yasmakla bağdaşmaz .
Uzun mesajlarımı, konuşmalarımı sevmiyormuşsun. Çok laf ediyor , kafanı şişirip seni yoruyormuşum. Merak etme o mesajlar sana atılmıyor, o konuşmalar çaba içeren kelimelerle sana yapılmıyor olacak . Hepsi bitti.
hep bir tükenmişlik var, hep bir eksiklik olacak.
görsel
hayat. Daha sert bir gerçek ile henüz yüzleşmedim.
Aşk, hayatta olduğumuzu kendimize kanıtlama hatırlatmasıdır.
Sabrım kalmadı.
Okulum bitmiyor galiba okuldan emekli olacağım.
sayısal okuyan ve en sevdiği ders biyoloji olan erkek vurduruyordur ya da meyillidir. beden dersinde kızlarla voleybol oynayan laledir, meriçtir. aksini iddia eden de Taylan'dır. yavşaktır.
Hepsi geçecek.
görsel
dunyada besyuz yil mutlu mesud yasasan da sadece bir an.
küresel ısınma:

http://www.youtube.com/watch?v=dHpHxA-9CVM
Hiçbirimiz vazgeçilmez değiliz, bilâkis egolarımızın kölesiyiz çoğu zaman . Sevdiğimiz insandan gururumuz için uzak durabilecek kadar kötü ve zavalliyiz, imkânlarımızı kaybedene dek onların farkına varamayan canlılarız. Nietzsche ninde söylediği gibi, “Sanki çok ömrümüz varmış gibi, beklemeyi öğretiyor bize hayat ..."
Söylenebilecek yegane söz var ise eğer değeri olabilecek kadar bu fâni dünyada, o söz "elinizdekilerin kıymetini, zaman onu sizin elinizden almadan önce öğrenin " dir heralde .
polyannalarda oturup ağlar.
her canlı ölümü tadacaktır.
biz Türk'ler bu yeryüzünün hakimleriyiz,
ayrıca
tanrı herşeyin sahibi ve yaratıcısıdır.
her şey geçer. bazıları teğet geçer, bazıları deler geçer, bazıları yakar-yıkar öyle geçer ama illaki bir şekilde geçer.
Hiçbir zaman tam anlamıyla mutlu olamayacağız.hep bir şeyler eksik kalacak.
görsel
Kabizim yine. Sicamiyorum.
Yarin bugunun aynisini yasicaz. Hadi gidin yatın simdi.
Maksimum 100 yıl içerisinde hepiniz öleceksiniz.
If you are riç, Westworld is gerçek.
Dünyada bulunan en huzurlu yer tuvaletlerdir.
olmayınca olmaz.
Melih bu twiti atmıştı, sildi.
görsel
Bosa yaşıyoruz beyler, bi geriye bakınca yaşadıklarınızdan ufak hatıralar dışında ne kalıyor. Hatıraların da belli bir ömrü var gerçi. Siz olunce sizinle beraber oluyor onlarda, ardindan da sizin hatıranız geliyor. Velhasilkelam Giderek üzdün bizi zaman.
sen benin canımsın insan kendi canını bedeninden nasıl ayırabilir? sana bir şey olsa ilk ben koşar gelirim nerde olursam oliyim, uzakta olsak konuşmasak da senin kaçıp gelebileceğin yuvan benim. nefret de etsem senden , düştüğünde elinden tutar ben kaldırırım seni. bana aptalca teşekkürler etme o yüzden.
Güneşli günler geliyor.
Üşütmüşüm sanırım bugun. Disardayken montumun onünü kapamamıştım. Ben üşütünce geniz akıntım olur ve beni hic uyutmaz geceleri.
Birşeyler böyle kalacak,değişmeyecek alışmaya çalışsam iyi ederim.
Sikeyim.
iyi bi insanım ama yine mutsuzum.

Ben bu işin nası yürüdüğünü anlamıyorum.
Trabzonspor 2- Galatasaray 0.
Not Galatasaraylıyım