1. 1.
  nette seneler öncesinde birisine yaptığım bir video var senede bir açıp izliyorum aklıma geldikçe.
  param yoktu hediye alamadım diye yapmıştım. muhafaza amaçlı da yüklemiştim. az önce yine baktım silecektim vazgeçtim.
  bir tek onu silemiyorum çünkü orada benim saflığım birinin nankörlüğü var.
  5 ... manik minyon
 2. 2.
  Az evvel gerçekleşti efenim.

  Uzanıyordum. Boynumdan omzuma doğru bi şey yürüyor gibi hissettim. korka korka elimi attım. Dokunmamla yerimden sıçramam bir oldu. Böceğe dokunmak beni çıldırtır çünkü. Kulaklıkmış.
  7 ... astral duzlemde tanri olan kiz
 3. 3.
  hiç ağlayacak gibi değildim. güçlüydüm. sonra soğukluğunu hissedince o ilaç kokularının arasında. biz yaşatacaktık diye bağırıp başladım hayatımın kontrolunu kaybetmeye. sonra da bir ay hiç durmadı göz yaşları. bazen hala gelip gidiyor.

  ölüm zormuş ama
  ayrılıkların da ölümden pek farkı yokmuş.
  4 -2 ... corbadaksinekkanadi
 4. 4.
  geceye bir anı bırak
  1 -2 ... papa jupiter
 5. 4.
  Bir zamanlar. Sadece piyano, gitar resitaliydi.

  Tam olarak, cancağızım...

  https://youtu.be/Cnfj6QCGLyA
  3 ... elissa
 6. 5.
  geceye bir anı bırak
  ... dostoyusev
 7. 7.
  hayatimin en en en ilginc gecesini yasadim bugun. hani nasil denir nerden baslanir hic bilemiyorum. hersey klasik muzik konserine gitmek istememizle basladi. (bkz: kaan bulak) kardesimizin. konser kamera sakasi gibiydi. bildigin elektronik muzik konseri gibiydi. berbatttii. esas gecenin dedikodulari bombaydi ama onlari burda anlatamam.

  hayatimda ilk defa bir trans kadinin konserine (bkz: korhan erel) gittim. ardindan muhabbet ettim. ne kadar tatli, kafa biri oldugunu gördüm.
  ilk defa hic de rahat olmayan bir topuklu ayakkabi ile o kadar yol yurudum ki, yenik dustum. spor okuyan arkadasin ayakkabi ayak sagligini bozuyor demesinin de gazina gelip cikardim ayakkabilari yalinayak yurudum camlara dikkat ede ede. hayatimda hic ayagim su toplamamisti kocaman kocaman su topladi, igrencim ya ve galiba karin agrisi yapti zemin. yasanan bunca seyin unutulmasini istemedigimden buraya ani olarak birakmak istedim.
  12.5.2018 hans im glück sonrasi sözde klasik muzik konseri.
  1 ... serenadd
 8. 8.
  Müzeyyen Senar'dan, buralara... 24 saat nöbet tutup gündüz uyursan olacağı bu zaten.

  https://youtu.be/aTIuH0lBPsY
  ... cerevesta
 9. 9.
  Vurdum kapıya tekmeyi, girdim komutanın odasına. Vurdum yumruğu masasına. " bana bak. Komutansan komutanlığını bil. Ne bu her akşam üç beş nöbeti " dedim. Döndüm götümü çıktım. Mal gibi kaldı adam. Bu da böyle bir anımdır.
  1 -3 ... the sakal