bugün

aşırı derecede kıskanç bi sevgilidir.
aklı fikri hep sevgilisindedir. sürekli onu özler, merak eder. sevgisini artık içine sığdıramaz bir süre sonra ve kısa bir mesajla sevgilisine anlatmaya çalışır tüm bunları.
bir suç işlemiştir sevgilisi duymuşmudur diye sormak amaçlı dolaylı yollara başvuran sevgili dir.
uykusu kaçmış, sevgilisinden ilgi bekleyen küçük bir kedi yavrusudur o. sevgiye boğmak suretiyle yatıştırılmalıdır.
belki de özlemiştir. aşk bu saat kaçta depreşeceği belli olmaz. mesajı alanın derhal uyanıp sevgilisiyle ilgilenmesi gerekmektedir.
"Çok meşgulum ben seni ararım." denirse kapıda da biter hemen.
gece üçlere kadar neredeydin, ne yaptın, yanında kimler vardı, sarhoş olmasan mesaj atmazsın diye karşı taraftan ayar yiyecek sevgilidir. özlediği için attığı mesaj bumerang gibi bir tarafına girecektir.
ossura ossura uyuyordum ta ki aptal mesajın gelene kadar diye kızılası sevgilidir.
gecenin üçünde size mesaj atabilecek yüzü sizden bulmuş sevgilidir.
bu sevgiliye verilecek cevap : iyiki uyandırdın bak altıma yapıyormuşum, şimdi tuvalete gidiyorum.
(bkz: sabah altıda arayan sevgili)*
uzakta olan sevgilisini her daim özleyen sevgilidir.
belkide amerikadan mesaj atan sevgilidir.*
üşüyen sevgilinin, sevgilisine gönderdiği ironi dolu mesajdır. gecenin 3'ün de daha önemli bir işin yoksa gelirmisinin kamufle edilmiş halidir.
gecenin üçünde ne yapiyorsun diye attığı msjla o tatlı uykudan uyandıran sevgilidir.
-ne yapıyorsun
-aletli jimnastik.
-bu saatte
-aletli jimnastiğin saati mi olurmuş.
muhtemelen rüyasında görmüştür bu yüzden pimpiriklik yapıp mesaj çeken sevgilidir .
*
eğer sevgilisiyle aynı semtte, aynı şehirde, aynı ülkede ya da kısaca kendisiyle yaklaşık aynı saat diliminde oturuyorsa* ve kişi gece vardiyasında çalışmıyorsa*; ki çalışıyorsa oldukça düşünceli bir sevgilidir bu mesajı atan ya da vazgeçtim pek de değil, eh işte neyse; eğer kişi gece vardiyasında çalışmıyorsa ve normalde bu saatlerde görüşmüyorlarsa bip* sesinin şiddetiyle doğru orantılı olarak da kişinin uyanıp hiddetleneceği ve "elinin körünü yapıyorum" şeklinde cevaplayacağı sevgilidir.
--spoiler--
-ne yapıyorsun??
-mantı acıyorum yer misin?*
--spoiler--

(bkz: kavga sebebi)
(bkz: based on true story)
esasında sen o sırada msn de çevrimdışı takılıp ya başkalarıyla konuşuyorsunudr yada bi oyun oynayayım diyip saati 3 etmişsindir. Bi kendinle kalmak istemişsindir. Ama o sevgili bilgisayar başında olduğunu bir öğrense;

-neden haber vermiyorsun konuşurduk?
-sen, ben msn de yokken napıyorsun?
-oyunları benden daha çok seviyorsun!
-neden kaçıyorsun benden?

gibi sorular soracaktır. o yüzden en iyisi cevap vermemektir. uyuduğunuzu düşünecektir. ertesi gün kafanız rahat olacaktır.
gecenin ucunde ne yapiyorsun diye arayan sevgili*den daha dusunceli sevgilidir. uyuma ihtimali o kadar sifir, bilmis seni.*
" seni düşünüyorum" cevabı almak isteyen nevroz sevgilidir.
asıl sen napıyorsun gecenin üçünde deli mi dürttü seni denilesi. içten içe nefret edilesi.
canı sıkılmıstır..
verilecek en müsait cevap;
"uykudan uyandırdın uyuyodum asıl sen napıyosun be ? " *
ta derinlerden, içten br şekilde "ya bi siktir git ya bu saatte!" denmek istenen ama aşkın yazılı olmayan kuralları nedeniyle "uzanıyorum canım sen napıyosun?" şeklinde cevap yazılan insandır.