bugün

+ismail ağğbii
-hoop
+napıyon
-hiiç
+hiiç yapılır mı hiç,ah be ismail ağbi..

bölümü hatırlamadım ama böyle bir replik vardı leyla ve mecnunda..
herkesi ve her şeyi karşımıza almadan, ne sen leyla olabilirsin ne de ben mecnun...
görsel
görsel
görsel
~https://s-media-cache-ak0...3de4ab4bfece584d5627b.jpg~
görsel
görsel
Lanet olsun!.. Bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor yada beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde... Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp, gereksiz şeyler alıyoruz... Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız yada yerimiz yok. Ne büyük savaşı yaşadık nede büyük buhranı. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. En büyük buhranımız hayatlarımız... Televizyonla büyürken milyoner film yıldızı yada rock yıldızı olacağımıza inandık ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz. Ve o yüzden çok çok kızgınız...
Beni neden sevmiyorsun Jenny?
Zeki bir adam değilim fakat aşkın ne olduğunu bilirim.
Forrest gump.
Jilet ahmet janti adamdı adabı giyinmeyi iyi bilirdi, mesela ben bilmem. Çok gülerdi ben gülmem. Silahını adamına taşıtırdı, ben silahımı kendim taşırım. Jilet iyi adamdı ama parayı da bi tuhaf dağıtırdı ben parayı buraya koyarım herkes ihtiyacı kadarını alır. Abim masaya fiyakalı biraz da şöyle yamuk otururdu ben sırtımı arkadaşlara verdim mi şöyle bi yaslanırım kardeş.
görsel
görsel
görsel
memduh başgan içerir.
tarih herkese hitap eder, sadece sen yavuz olacak kadar iyi değilsin.
Herkese gönül veren, bize gönül koysun bir zahmet.
Ezel.
Bir gece ansızın gelebilirim. Mavi boncuk filminden.
Annen alıştı kaz etine,baban alıştı taze buzağı g.tüne.
çay yok bok için.
görsel
bu da mı gol değil hakim bey ?
zeki müren de bizi görecek mi?
saçma sapan konuşma la.
Behzat ç.
(bkz: the godfather)

görsel
Dünyayı istiyorum ve içindeki herşeyi.

(bkz: Scarface)
güncel Önemli Başlıklar