bugün

en azından yunanistan kadar insanda önyargı oluşturan komşudur. pazar da olsa saat 12 buçukta elektrikli süpürgeyle kafa *ikilmez değil mi ama?

insanlar ne kadar düşüncesiz.
muhtemelen öğrencidir (bkz: sınav zamanı ders çalışmadan kaçma bahaneleri)
acilen kapısına gidilip sövülmesi gerekir.
eğer final haftasıysa ve elektrik süpürgesi çalışıyorsa : (bkz: sikilesi)
öğrenciyse muhtemelen ikinci öğretim öğrencisidir.
muhtemelen iş hayatına yeni başlamış bir bayandır hala evde olduğu zamanlardaki gibi her şeyin dörtdörtlük olmasını ister. ama zamanla pes eder kendimden biliyorum bu salaklığı altı ay kadar devam ettirmişliğim vardır.
elektrik süpürgesi çalıştırmadığı ve mobilyaların yerini değiştirmediği sürece kendi halinde cam siler, halı siler, paspas yapar, bulaşık yıkar, toz alır vb. * * *
gidip temizlenmesi gereken komşudur.
Kurtlar vadisindeki Tuncay Kantarcı'nın kadın versiyonudur efendim.Temizlik hastası ikisi de.Bulsunlar birbirlerini.
var böyle bir tanesi, ama gecenin körü değil sabahın köründe. Ailecek muhabbet de iyi. ama sabahın 6'sında uyanıp kocayı gönderdikten sonra elektrikli süpürge ve mobilyaları takur tukur sağa sola çekerek temizlik yapmak niye.
sevişmek isteyen koşudur. temizlik sesi ile 'benim bey evde değil, haberiniz olsun' mesajı göndermektedir çevresine. zira aklı başında, ve eşi evde bir kadın, gecenin köründe yerse temizlik yapabilir...
(bkz: çiftleşme çağrısı)
devamlı yapan bir komşu ise bunu, şu temizlik hastası paranoyak sıradan ev kadınlarından biridir,ilk defa yaşanıyorsa bu durum ve gece yarısı ise pis bir fantezi denemiş oluna bilir yada kalbimizi temiz tutalım biz...
Böyle insanlar vardır ve dövülesi insanlardır. Bir türlü uyutmazlar canı çıkasıcalar.
güncel Önemli Başlıklar