bugün

Satin daha erken olmasıdır.
radyo tiyatrosundan hangi oyunu açsam düşüncesi.

sihir gibi yahu. açıyosun 10 dakikada uyuyosun.
Football manager icin saat daha erken.
Sanki uyursam beni mutlu edecek bir şeyi kaçıracakmışım gibi hissediyorum. Genel de mutsuzken olan bir duygu bu bende. Mutsuz uyumak istemiyorum.
Yarın gülücüklü cumartesi.
birisini kırdım, üzdüm. kendime kızgın ve kırgınım. bu ruh haliyle nasıl uyku düşünebilirim ki? üstelik dönüşü asla olmayacak bir durum bu. nasıl düş göreceğimi bile bile yatağa girmek bünyeye zarar.
Bir sonuç bekledim osymden aciklamiyor. Osymnin amk.
sanane amk.
Daha akşam olması.
Çünküm ben malım.
parasızllık .
müzik dinlemem.
(bkz: ceylan ertem) .
canım sıkkın hava sicak ve ac hissediyorum kendimi. ayrica yalnizim birader daha ne olsun.
Ders çalışıyorum yiğidim .
Salonun ortasinda beraber tatile geldigim grubum birbirlerine halay cesitlerini ogretmekte bense zevk almadigim ve de hayatimin hicbir doneminde foljlarik bir faaliyette bulunmadigim icin balkonda oturuyorum. Anlamadigim seyse her haltta ruhsuzsun lafini yemem. Agiz birligi yapmis gibi herkes ayni soyluyor ve kafami duvara vurmak istiyorum . Niye boyle dusundun dedigim zman bir aciklamasi olmuyor kimsenin. Nedir ebi nedir bu ruhsuzun tanimi ne yani oynamiyorum kivirtmaktan zevk almiyorum bu mudur bunun alt metni . Nedir her sakaya kahkaha atmiyorum diye mi . Bu da mi gol degil sahnesi gibi yine mi ruhsuz oldum diye bagirip cildirmak istiyorum .
güncel Önemli Başlıklar