bugün

gece gece bunu neye dayalı yaptığını düşündürten gençtir. Önce biraz ürkersiniz, sonra türlü türlü şeyler aklınıza gelir. O ya bir hırsızdır ya da tanıdıklarınızdan biridir. Sapık olma ihtimali de şıklar arasına konmalıdır.
Bir de bunlarin lazer tutanlari vardir ki, gozden irak olunasi.
tek başına yaşadığınız öğrenci evinizde karşılaştıysanız, bir müddet her akşam eve arkadaş çağırıp, ardından sizde kalsın diye ona yalvarabilirsiniz. özellikle beraber yaşayan çift arkadaşlar ya da yurtta kalan çift arkadaşlar bu durumdan çok hoşnut olur ve ev arkadaşınız olma yolunda emin adımlar atarlar.
başlığı okuyunca bile insanın içine korku salan olaydır. amacı çok farklı olabilir, gözü dalmış olabilir, katil olabilir, kafayı takmış olabilir, o evde bilinmeyen birini görüyor olabilir, canı sıkılmış olabilir... sadece korkutmaya çalışıyor da olabilir tabii.
(bkz: kedidir o kedi)
sizin evinizde gözü olabilir, ya da gözü dönmüş olabilir. Bu arada buraya bunları yazarken o genç yerinden ayrıldıysa bilader arkana bak!
gece gece açılan başlık, pencere açık nasıl kapıcam ben şimdi. biriniz gelin beraber kapayalım. hay amk bide susadım.
Çığlık sebebidir.
aslında tülün arkasında platonik olarak takıldığı kızı kestiğini sanarken tülün arkasındakinin kızın babası olduğunu bilmeyen liselidir. Gençliğim eyvah!
aslında cama yansıyan kendi görüntünüzdür, hemen ortalığı velveleye vermeyin. yaşlıysanız orasını bilemem ama.
-ne bakıyon yeğen la
+abi sen ne güzel adamsın ya her gece seni izlemekten zevk alıyorum biliyor musun
-yanıyonmu top musun tüfek misin yeğen la oğlum bak git la.
lise gezisinde otobüs arkası 'hayvan' ve 'mezarlık' anahtar kelimeleriyle titreten hikayelerin etkisine sahip başlık. *