1. 1.
  gece geç saatlerde vuku bulan eylemdir. insanı sıkıntıya sokar karında büyük bir boşluk hissettirir. daha önce yarım bırakılmış güzel yemekler akla gelir. açlığı bastırmak için sigara içilir ama o da bir süre sonra boğazı yakar yatıp uymakla kurturulabilir bu durumdan.
  1 ... klipper
 2. 2.
  Uyku kaçması sonucu sabahlayan bünyenin karın ağrısından kıvranma eylemidir. Bir şeyler yesen ağrı devam edecektir, yemesen açlıktan kıvranacaksın. En iyisi yat uyu denir buna.
  ... nane
 3. 3.
  kalkıp birşeyler hazırlanırsa, o an için dünyanın en keyifli yemeği olur, herkes uykudayken, bilmemkaç bininci rüyasını görürken sen ayaktasın ve tıkınıyorsun, bu ne büyük mutluluk bu ne büyük zevktir.

  heeeaaa tabi alınacak kilolar, artacak kollestrol, ileride başına gelecek hastalıklar evet bunlar da var ama, bunlar düşünülerek o anın keyfini bozmaya değmez, hem her gece değil ya, ayda yılda bir kere yapılırsa da sağlığa da çok büyük bir zararı yoktur aslında.
  ... alikula
 4. 4.
  sabahin 6sında cig kofte yemek zorunda kalmaktir.
  ... satyr
 5. 5.
  daha iyisi için:

  (bkz: gecenin bir vakti çorbacıya gitmek)
  ... alikula
 6. 6.
  (bkz: gecenin bir vakti karının acıkması)
  (bkz: aşermek)
  ... preston
 7. 7.
  neredeyse her gece yapmama rağmen birtürlü kilomda veya sağlığımda aksama yaşamadığım olay.hergece yer içer uyurum,kilo yapma korkusu bana hiçbir zaman sökmemiştir.
  ... jazzrail
 8. 8.
  bu öyle lanet bir şeydir ki; ekmeğin arasına mutfağı koyasın gelir. kiloluysan zararlıdır da yatmadan önce yemek yemek. bazen de yiyecek bi şey bulamazsın buzdolabında, hüzne boğulup aç karnına yatarsın.
  2 ... sikkolata
 9. 9.
  (bkz: urfa)
  (bkz: adana)
  (bkz: kavurma)
  (bkz: küfür yemek)
  1 ... aybeg
 10. 10.
  en kötü tarafı artık sigaranın boş mideyle tat vermez oluşudur.
  3 ... nie ki