bugün

Amk or*spusu! O parayla bir aile 2 ay geçiniyor sürt*k..!
Fuhuş fahiş fahişe kelimeleri ölçüyü aşan , aşırı gibi sözlük anlamlarına sahip.

Ederinden fazla yani. Peki buna nasıl karar veriliyor. Bence bir boy bir potre fotoğrafı da ilana eklenmeli. Sonuçta serbest piyasa. 2500 birilerine makul hattâ düşük bile gelebilir.
Bu bir türkiye gerçeği. Cinsel devrimi yaşayamayan, bedenleri sanki kendilerine ait değilmiş gibi davranan , aklını fikrini birilerine kiraya vererek sınırlı mutlu olma fırsatını tepen kadın ve erkekler için "profesyonel" yardım bir gerçek bugün.

Fahiş fiyatı değil fuhuşu ortaya çıkaran sebepleri konuşmak lazım.
lisans mezunu olmak,
prezentabl olmak,
giyimine özen göstermek kriterlerini unuttuğunu düşündüğüm kişi ilanıdır.
ne var la bu kadar şaşırdınız ?

tipik yurdum kurnazı

ne koparsam kardır diyor.

şaşırtıcı değil sıradan geldi.
Dolar 7.68 i görmüş bu ülkede. Herkes ber şeye zam yapıyor. Bu ekmek değil ki açlıktan ölesin. Ödeme o zaman sen de.
O parayı bu kezo verip yapacağım tek şey ayaklarımı yıkatmak olur. Parayı veririm hiç acımam ama sadece ayaklarımı yıkatırım. Düşük.
o değil de hatunun yüzü görünmüyor.
- selam. randevum vardı.
+ evraklar tamam mı?
- yanlışınız var. ben seks için şey etmiştim. parası da burda.
- tırnaklar öğğğ, göbek, saçlar, iğğ, ten rengi, uymsuz. sıradakii.

pasaport verecek sanki şıllık. koyduğu şartlara bak. o şartları sağlasam mekandan kadın kaldırırım. sana neden geleyim amk.
sizin dolardan haberiniz var mı gençler? kozmetik, hpv aşısı, bakım giderleri bunlar hep ithalat kalemi.
Sözleşme yapma serbestisi var borçlar kanununa göre. Bırakın arz ve talep piyasada karşılaşsın ve smityen görünmez el denge fiyatını oluştursun.

Bırakınız insanlar sevişsin ya.
saatine 600₺ isteyen hatun biliyorum. Abartmayın bu hatunun saatlik ücreti 500₺... ha bu para verilir mi ? ben vermem ama verene de neden verdin diyemem...
22 yaşında bir kızı bedenini satmaya iten nedenleri tartışalım bence. o zaman belki bu bozuk düzene bir çare buluruz.
Bir 0 daha yaz yanına artık.
fiyat uygun. nereye müracaat ediyoz. sabaha kadar demi?
Olum dana etinin kilosu 500 TL olmuş, bu zamanda 2500 e eskort mu vardır?
Konunun uzmanı arkadaşlar yesillendirsin.
Nereye domalıyoruz karşim.
güncel Önemli Başlıklar