1. ?.
  tam uyumaya başlayacağımız zaman yan daireden yada evden uykumuzu bozacak şekilde ses gelmesi durumu.
  1 ... tipitip
 2. ?.
  insanı sinirlendiren bir durumdur gidip kapılarını çalmak istersiniz ama birazdan geçer diyerek kendinizi tutarsınız...
  1 ... birdy
 3. ?.
  kiskançliktan çatlamaniza sebep durumdur. siz evde el arabasiyla dolasirken, yan dairede çok esli parti yapilmaktadir. kudurtur adami.
  1 -1 ... dydyma
 4. ?.
  komşunuz oldukları için alınan terbiye ve taşınan kültürden dolayı gelen gürültü sevişme ya da savaşma sesi de olsa dinlememeye çalışılan, aile sesi.
  ... enemyof
 5. ?.
  genellikle karı-koca kavgasıdır ve ortada ağlayan bir çocuk vardır. Çiftten nefret eder, küçük çocuğa da acırsınız.
  1 ... minti
 6. ?.
  uyumaya veya ders çalışmaya çalışırken sürekli gerçekleşen durum. adamı seri katil edebilir. evlerinde sağır sultan mı var dedirtecek derecede tv sesi açık olur genelde ve gidip tv barçalarını onlara yedirme isteği duyarsınız.
  1 ... unique270
 7. ?.
  buna tuvalet örnek verilirse eğer g.tünden anlayanlardaki g.tün anlattıkları da olabileceği gerçeğini görebilirsiniz ve bir de o arsız gürültünün şarkılarla bastırmalısını. *
  ... endoplazmikbirkulum
 8. ?.
  gelen sese göre değişir bu durum. eğer şehvet sesleriyse diğer gün komşunun yüzüne bakarak bi gülümseme çakılır "sende az hınzır değilmişsin hilmi abi" gibisinden.
  1 ... pideci
 9. ?.
  eğer ateşli bir seks gürültüsü ise rahatsızlık vermeyen bir gürültü olabilir. bundan gaza gelip te evdeki kaşık düşmanı na iş çıkartan vatandaşlar vardır.
  ... barneygumble
 10. 1.
  (bkz: kedidir kedi)
  1 ... castin timbirleyk